VPN استرالیا

خرید VPN استرالیا

خرید VPN استرالیا (Australia) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN استرالیا توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور استرالیا، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن استرالیا فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

استرالیا – Australia

لوکیشن های استرالیا فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

استرالیا، کشوری در قاره استرالیا با پایتخت کانبرا است. استرالیا کشور همسایه ای ندارد. جمعیت استرالیا 24 میلیون نفر است و 88% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 20 میلیون کاربر) استرالیا به اینترنت دسترسی دارند.

وبسایت رسمی کشور استرالیا

اینترنت استرالیا در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت ماهواره ای، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE و شبکه های 5G استفاده می‌کند.

8 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور استرالیا در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 0.6 گیگابیت (600 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که شرکت Aussie Broadband ارائه دهنده آن است. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، 149 دلار است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت شرکت Aussie Broadband در سال 2021 است.

خرید VPN استرالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنتی شرکت Aussie Broadband
خرید VPN استرالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنتی شرکت Telstra
خرید VPN استرالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنتی شرکت Tangrine

صفحه ویکی‌پدیا کشور استرالیا

دیتاسنتر های استرالیا (Australia Data centers)

شهر سیدنی (Sydney) کشور استرالیا اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Melbourne، Brisbane، Perth، Adelaide از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر سیدنی دارای 86 دیتاسنتر، 527 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 13 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های سیدنی، ملبورن و دیگر شهر های محبوب کشور استرالیا را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN استرالیا با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور استرالیا از محبوبیت زیادی برخوردار است و کاربران خاصی از آن استفاده میکنند. به دلیل Ping Time مناسب، موقعیت جئوگرافیک کاربران خاصی به سراغ اتصال VPN با کشور استرالیا می‌آیند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت استرالیا استفاده کنید.

VPN استرالیا با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور استرالیا هست استفاده کنند و استرالیا هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN استرالیا

سرعت اتصال به سرور های کشور استرالیا از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 280 الی 350 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است. رقم بالای پینگ کشور استرالیا در تمامی VPN های طبیعی است و علت آن هم فاصله مکانی ایران تا استرالیا است.

روش های خرید وی پی ان استرالیا

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید VPN پرسرعت از سایت عبورینگ از طریق پشتیبانی وبسایت نمایید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN استرالیا دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور استرالیا فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

خرید VPN استرالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN استرالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN استرالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN استرالیا عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور استرالیا (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور استرالیا و اشتراک های VPN آی پی ثابت استرالیا مفتخریم که کشور استرالیا (Australia) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.