VPN بلاروس

خرید VPN بلاروس

برای خرید VPN بلاروس (Belarus) کار سختی را در پیش ندارید. فقط کافی است ادامه همین متن را مطالعه کنید تا به صورت کامل روش تهیه وی پی ان بلاروس را متوجه شوید. اشتراک هایی که توسط عبورینگ وی پی ان برای کشور بلاروس ارائه می شود، از شهرهای مختلف آن است که درون آن ها دستاسنترها قرار دارند. این اشتراک ها به صورت اختصاصی و با IP ثابت در اختیار کاربران قرار می گیرد. این سرورها کاملا مناسب کارهایی نظیر ترید (Trade) است که باید دارای آی پی ثابت باشند.

کشور بلاروس Belarus

لوکیشن های بلاروس فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

بلاروس یک کشور اروپای خاوری است که از فاصله زیادی از آب های آزاد و بین المللی دارد. این کشور با لهستان، لیتوانی، روسیه، اوکراین و لتونی مرز مشترک دارد.

این کشور، در اکثریت دوره های تارخی به عنوان یک بخش از سرزمین های دیگر به شمار می رفته است تا اینکه در سال 1990 به صورت رسمی، استقلال خود را اعلام کرده است. این کشور از سال 1994 تا همین الان که باهم صحبت می کنیم، دارای یک رییس جمهور بوده است و تغییری در حاکمیت آن به وجود نیامده است.

این کشور هم اکنون در حال مذاکره با روسیه است تا بتوانند اقتصاد خود را توسط طرحی به نام اتحاد روسیه با بلاروس یکپارچه کنند.

کشور بلاروس جمعیتی معادل 9.39 میلیون نفر دارد که طبق آخرین اخبار از این جمعیت، حدود 85 درصد یعنی 7.98 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند. سرعت اینترنت در بلاروس با توجه به سرویسی که وجود دارد، متفاوت است. یعنی سرعت اینترنت برای سرویس‌های تلفن همراه، بسیار کمتر از سرویس‌های اینترنت ثابت است. برای مثال سرعت اینترنت ثابت در بلاروس، 67.9 مگابیت بر ثانیه و برای تلفن همراه، 16 مگابیت بر ثانیه است.

وب سایت رسمی کشور بلاروس

اینترنت در بلاروس توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون Beltelecom و Anitex به عنوان اصلی ترین شرکتهای ارائه دهنده اینترنت در بلاروس هستند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت های مختلف در بلاروس ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN بلاروس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN بلاروس 4
خرید VPN بلاروس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN بلاروس 5

 صفحه ویکی پدیا کشور بلاروس

دیتا سنترهای بلاروس (Belarus Data Centers)

بلاروس دارای 9 دیتاسنتر است که بیشترین تعداد دیتاسنترها در شهر Minsk قرار دارد که 4 عدد دیتاسنتر در آن موجود است. همچنین دیگر دیتاسنترهای این کشور در شهرهای Homel  و Brest قرار دارد که در هر کدام 1 دیتاسنتر موجود است. همچنین تعداد 3 عدد از دیتاسنترهای این کشور، لوکیشن دقیقی ندارند و در سطح کشور بلاروس پخش هستند و عبورینگ وی پی ان از آن‌ها برای کاربران خود استفاده نمی‌کند.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از بلاروس برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای مینسک، هومل و برست تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN بلاروس  با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

این کشور جزو یکی از کشورهای اروپایی است و به دلیل لوکیشن و اروپایی بودن آن، جزو یکی از سرویس های پرطرفدار وی پی ان است و کاربران ایرانی برای اتصال VPN خود از آن استفاده زیادی می کنند. شما می توانید از این سرورها برای معامله و ترید در صرافی بایننس استفاده کنید و بدون هیچ نگرانی از کسب درآمد خود از این طریق لذت ببرید.

چنانچه در هر زمانی صرافی بایننس اعلام کند دیگر با بلاروس کار نمی کند، در کوتاهترین زمان جایگزین بسیار مناسبی را برای شما در نظر خواهد گرفت تا امنیت حساب شما به خطر نیفتد.

پینگ VPN بلاروس

سرعت اتصال به سرورهای کشور بلاروس از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان بلاروس

مراحل خرید VPN تا جای ممکن برای شما آسان شده است و از آنجایی که این سرور بلاورس فقط یه صورت IP اختصاصی است، برای تهیه آن فقط کافی است به پشتیبانی تلگرام عبورینگ وی پی ان مراجعه کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن سرورهای بلاروس را در اختیار شما قرار دهند. چنانچه هر سوالی نیز داشتید، فقط کافی است به همین پشتیبانی مراجعه کنید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

لوکیشن های بلاروس به صورت IP ثابت و با سرور اختصاصی است که یک سرور برای شما کانفیگ و در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا علاوه بر بر انجام کارهای ترید، بتوانید به دیگر فعالیت های خود که نیاز به فیلترشکن دارد، بپردازید.

VPN آی پی ثابت بلاروس برای استفاده Paypal

ممکن است بسیاری از کاربران بخواهند از خدماتی که در کشور بلاروس ارئه می شود استفاده کنند. اما به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد امکان استفاده از آن وجود نداشته باشد. اما ما به شما این امکان را می دهیم تا با چند کلیک ساده، بتوانید تجریم هایی که وجود دارد را از بین برده و کار خود را به آسانی هرچه تمام تر انجام دهید.

خرید VPN بلاروس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN بلاروس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN بلاروس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN بلاروس خرید VPN بلاروس که یک لوکیشن بسیار عالی در اروپا است، به صورت IP اختصاصی توسط عبورینگ وی پی ان به کاربران عرضه می گردد. این کشور که دارای سرورهای مختلف در سراسر خود است، جزو چند کشور محبوبی است که برای تهیه VPN از آن استفاده می شود و عبورینگ وی پی ان مفتخر است که این سرور را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.