VPN بلژیک

خرید VPN بلژیک

خرید VPN بلژیک (Belgium) مراحل بسیار ساده ای دارد و این مراحل تا حد امکان ساده سازی شده است تا شما در هنگام خرید دچار مشکل خاصی نشوید. عبورینگ وی پی ان، سرورهای بلژیک را به صورت سرور اختصاصی و با IP ثابت در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهد. این اشتراک ها از لوکیشن های مختلف موجود در کشوربلژیک تهیه شده و برای انجام اموری که نیاز به IP ثابت دارند، مانند ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

کشور بلژیک Belgium

لوکیشن های بلژیک فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

بلژیک کشوری در غرب اروپا با نام رسمی پادشاهی بلژیک است که یکی از اعضاء رسمی اتحادیه اورپا و پایتخت آن شهر بروکسل است. کشور بلژیک با کشورهای هلند، آلمان، لوکزامبورگ و فرانسه هم مرز است. همچنین از شمال غربی با دریای شمال مجاور است.

زبان این کشور به دو قسمت هلندی و فرانسوی تقسیم می‌شود. در 60% این کشور، زبان رایج، زبان هلندی و در 40% بقیه، زبان فرانسوی رایج است. در پایتخت این کشور که همان شهر بروکسل است، از هر دو زبان در بین مردم استفاده می‌شود.

کشور بلژیک جمعیتی معادل 11.56 میلیون نفر دارد. از این جمعیت 91 درصد مردم به اینترنت دسترسی دارند. یعنی 10.5 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند.

سرعت اینترنت در بلژیک، به طور متوسط، چیزی حدود 36.7 مگابیت بر ثانیه است که این سرعت باعث شده این کشور در رده هشتم در بین کشورهای جهان از نظر سرعت باشد.

وب سایت رسمی کشور بلژیک

اینترنت در بلژیک توسط شرکت‌های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون Orange، Telenet، Scarlet، Proximus اینترنت را در کشور بلژیک اختیار مردم قرار می دهند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت‌های مختلف در بلژیک ارائه می‌شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN بلژیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN بلژیک 6
خرید VPN بلژیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN بلژیک 7
خرید VPN بلژیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN بلژیک 8
خرید VPN بلژیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN بلژیک 9

 صفحه ویکی پدیا کشور بلژیک

دیتا سنترهای بلژیک (Belgium Data Centers)

بلژیک دارای 73 دیتاسنتر است که بیشترین تعداد آن پایتخت این کشور یعنی شهر Brussels بروکسل قرار دارد و تعداد دیتاسنترهای آن، 48 عدد است. همچنین در این شهر تعداد 127 عدد Service Providers و  10 عدد Network Fabrics وجود دارد.

دیتاسنترهای دیگری نیز در این کشور وجود دارد که در شهرهای Antwerp، Ghent و Liege قرار گرفته است و تعداد آن ها هر کدام به ترتیب 9، 4 و 4 است.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از بلژیک برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای بروکسل، خنت، لیژ و آنتورپ تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN بلژیک  با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

همانطور که بالاتر نیز گفته شد، کشور بلژیک در بین کشورهای دنیا از نظر سرعت اینترنت در رتبه هشتم قرار دارد. به همین دلیل سرعت بالا و موقعیت جغرافیایی که کشور بلژیک دارد و در اروپا واقع شده است، یکی از پرطرفدارترین کشورهایی است که کاربران برای اتصال VPN خود از آن استفاده می کنند.

شما می توانید برای انجام اموری مانند ترید در صرافی Binance از خدمات VPN آی پی ثابت کشور Belgium استفاده کنید. در صورتی که زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم فعالیت در کشور بلژیک بگیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریع ترین زمان ممکن یک کشور با سرور اختصاصی و به صورت جایگزین در اختیار شما قرار می دهد تا شما کاربران عزیز بتوانید از خدمات VPN با IP  ثابت استفاده کنید.

VPN با آی پی ثابت بلژیک برای Paypal

امکان دارد بعضی از کاربران بخواهند از سرویس هایی که در کشور بلژیک وجود دارد ولی به دلایل تحریم نتوانند از آن استفاده کنند. سرویس های وی پی ان بلژیک به شما این امکان را می دهد تا تنها با چند کلیک ساده بتوانید تحریم ها را دور زده و از ویژگی که می خواهید به خوبی استفاده کنید.

پینگ VPN بلژیک

سرعت اتصال به سرورهای کشور بلژیک از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 180 الی 230 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان بلژیک

برای خرید VPN بلژیک با سرور اختصاصی باید از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام کنید. فقط کافی است به پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در تلگرام پیام داده تا شما را برای خرید VPN  بلژیک راهنمایی کنند.

تمامی لوکیشن های کشور بلژیک به صورت IP اختصاصی و ثابت ارائه می شود و برای ترید بسیار مناسب هستند. دسترسی به این VPN  پس از کانفیگ اختصاصی یک سرور مختص شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. جهت خرید سرویس اختصاصی وی پی ان بلژیک با پشتیبانی تلگرام عبورینگ وی پی ان هماهنگ کنید.

خرید VPN بلژیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

5/5 - (9 امتیاز)
خرید VPN بلژیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN بلژیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN بلژیک عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده سرورهای اختصاصی با IP بلژیک است. این کشور دارای تعداد سرورهای زیادی است که شما کاربران گرامی می توانید آن را به صورت اختصاصی از عبورینگ وی پی ان دریافت نمایید. VPN و سرورهای کشور بلژیک (Belgium) یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین سرورهای موجود در سایت عبورینگ وی پی ان است. برای خرید VPN بلژیک باید از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام کنید که در ادامه روش آن را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.