VPN کانادا

خرید VPN کانادا

خرید VPN کانادا (Canada) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN کانادا توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور کانادا، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

وبسایت رسمی کشور کانادا

کانادا – Canada

کانادا، کشوری در قاره آمریکای شمالی با پایتخت  اُتاوا و تورنتو است. کشور همسایه کانادا، ایالات متحده آمریکا است. جمعیت کانادا 37 میلیون نفر است و 81% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 31 میلیون کاربر) کانادا به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت کانادا در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت ماهواره ای، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE و شبکه های 5G استفاده می‌کند.

4 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور کانادا در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 1.5 گیگابیت (1500 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که شرکت Telus ارائه دهنده آن است. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، 120 دلار است. با این بسته می‌توان سرعت آپلودی برابر با 1 گیگابیت بر ثانیه داشت که بالاترین سرعت آپلود است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت شرکت های مختلف ارائه دهنده اینترنت در سال 2021 است.

خرید VPN کانادا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنتی شرکت Telus
خرید VPN کانادا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنتی شرکت Bell
خرید VPN کانادا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنتی شرکت EastLink

صفحه ویکی‌پدیا کشور کانادا

دیتاسنتر های کانادا (Canada Data centers)

شهر تورنتو (Toronto) کشور کانادا اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Montreal، Vancouver، Calgary از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر تورنتو دارای 100 دیتاسنتر، 275 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 7 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های تورنتو، مونترال، ونکوور و دیگر شهر های محبوب کشور کانادا را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN کانادا با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور کانادا جزء کشور هایی با محبوبیت متوسط است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN در اولیت های بعد از آلمان، فرانسه، انگلستان، هلند و دیگر کشور های نزدیک از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت کانادا استفاده کنید.

بروزرسانی (10 مرداد 1400)

در صورتی که صرافی بزرگ بایننس در آینده فعالیت خود را در کشور کانادا محدود کند، جای نگرانی نیست تیم تخصصی عبورینگ وی پی ان همواره بدنبال راحتی و آسودگی کاربران حوزه ارز های دیجیتال آمادگی لازم را داشته و سرور هایی از کشور های آسیایی مانند سنگاپور و دیگر کشور ها را برای کاربران خود فراهم نموده است.

VPN کانادا با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور کانادا هست استفاده کنند و کانادا هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN کانادا

سرعت اتصال به سرور های کشور کانادا از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 180 الی 250 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است. رقم بالای پینگ کشور کانادا در تمامی VPN های طبیعی است و علت آن هم فاصله مکانی ایران تا کانادا است.

روش های خرید وی پی ان کانادا

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید VPN با آی پی ثابت از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN کانادا دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

 

خرید VPN کانادا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (12 امتیاز)
خرید VPN کانادا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN کانادا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN کانادا عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور کانادا (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور کانادا و اشتراک های VPN آی پی ثابت کانادا مفتخریم که کشور کانادا (Canada) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.