VPN شیلی

خرید VPN شیلی

خرید VPN شیلی (Chile) از سایت رسمی عبورینگ VPN کار ساده ای است و شما می توانید به راحتی خرید فیلترشکن آی پی ثابت شیلی را انجام دهید. در ادامه نیز مراحل خرید وی پی ان برای شما به صورت کامل توضیح داده شده است. اشتراک VPN شیلی از لوکیشن های مختلف در سراسر این کشور برای شما تهیه شده است و تمامی آن ها دارای IP هستند و مناسب برای فعالیت هایی نظیر ترید (Trade) هستند.

کشور شیلی Chile

لوکیشن های شیلی فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

شیلی که به نام رسمی جمهوری شیلی شناخته می‌شود، یکی از کشورهای آمریکای جنوبی است که مهمترین شهر آن که پایتخت آن نیز است، شهر سانتیاگو است. این کشور از نظر موقعیت جغرافیایی مانند یک خط باریک بین رشته کوه آند و اقیانوس آرام قرار گرفته است. همسایگان این کشور، پرو، بولیوی، آرژانتین و گذرگاه دریک هستند. یکی از جالب ترین موقعیت های جغرافیایی مربوط به شیلی است که بیش از 5000 کیلومتر با آرژانتین مرز مشترک دارد که یکی از بزرگترین مرزهای مشترک در دنیا است.

این کشور دارای بیابان آتاکاما درون خود است که خشک ترین بیابان بر روی کره زمین به شمار می‌رود و با توجه به همین خشکی زیاد، ارزش اقتصادی بالایی برای شیلی دارد. این بیابان درون خود معدن‌های زیادی از مس، طلا و نقره دارد که باعث با ارزش شدن آن شده است.

کشور شیلی جمعیتی معادل 19.12 میلیون نفر دارد که طبق آخرین اخبار از این جمعیت، حدود 83.5 درصد یعنی 15.86 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند.

سرعت اینترنت در شیلی شهر به شهر متفاوت است. به طوری که بالاترین سرعت اینترنت برای شیلی در شهر Valparaíso وجود دارد که سرعت دانلود به 33.59 مگابیت بر ثانیه می‌رسد.

وب سایت رسمی کشور شیلی

اینترنت در شیلی توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون Entel، Telefonica  chile، Terra اینترنت را در اختیار مردم قرار می دهند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت های مختلف در شیلی ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN شیلی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN شیلی 5
خرید VPN شیلی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN شیلی 6
خرید VPN شیلی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN شیلی 7

 صفحه ویکی پدیا کشور شیلی

دیتا سنترهای شیلی (Chile Data Centers)

شیلی دارای 31 دیتا سنتر است که 26عدد از این دیتاسنترها در مهمترین شهر و پایتخت کشور شیلی یعنی Santiago قرار دارد. در کنار آن، در شهر سانتیاگو34 عدد Service Providers و 2 عدد Network Fabrics نیز وجود دارد. دیگر دیتاسنترهای کشور شیلی به این صورت است که تعداد 2 عدد از این دیتاسنترها در شهر Puerto Montt و یکی از آن ها در شهر Concepción قرار دارد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از شیلی برای شما فراهم می‌کند، از شهر سانتیاگو پایتخت شیلی تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN شیلی با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور شیلی یکی از پرطرفدارترین کشورهایی است که کاربران در سایت رسمی عبورینگ وی پی ان از آن برای اتصال vpn خود از آن استفاده می کنند. شما با اتصال به VPN این کشور به راحتی می توانید انجام معاملات خود در صرافی بایننس (Binance) را انجام دهید. چرا که سرورهایی که در اختیار شما قرار می گیرد، تماما دارای IP ثابت و اختصاصی هستند.

همچنین هر زمانی صرافی بایننس فعالیت خود را در سایت بایننس به اتمام برساند و دیگر با این کشور نتوانید به ترید بپردازید، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریع ترین زمان ممکن یک جایگزین مناسب را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بدون هیچ گونه مشکلی به ادامه معامله و ترید خود در این صرافی بپردازید.

پینگ VPN شیلی

سرعت اتصال به سرورهای کشور شیلی از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان شیلی

برای خرید VPN شیلی فقط کافی است به پشتیبانی تلگرام سایت عبورینگ VPN پیام داده تا شما را برای خرید راهنمایی کنند. از آنجایی که سرورهای شیلی به صورت IP ثابت و اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد، پس از خرید باید یک سرور به صورت اختصاصی برای شما کانفیگ و در اختیارتان قرار گیرد. همچنین هر گونه سوالی درباره اشتراک وی پی ان شیلی (Chile) داشتید، فقط کافی است به پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در تلگرام مراجعه کرده تا در سریع ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنیم.

 

خرید VPN شیلی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN شیلی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN شیلی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN شیلی عبورینگ وی پی ان، لوکیشن های مختلفی را به صورت IP ثابت و سرور اختصاصی در اختیار کاربران قرار می دهد. کشور شیلی (Chile) یکی از لوکیشن هایی است که عبورینگ VPN برای سرورهای خود از آن استفاده می کند. مفتخریم که کشور شیلی (Chile) را که دارای سرورهای منعدد در سراسر کشور است را برای شما آماده سازی کردیه ایم و در جزو چند کشور محبوب برای اتصال VPN است.