VPN چین

خرید VPN چین

خرید VPN چین (China) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN چین توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک‌های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشورهای محبوب و برتر دنیا است. اشتراک‌های عبورینگ VPN دارای سرور از شهرهای مختلف کشور چین، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن چین فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور چین (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور چین و اشتراک های VPN آی پی ثابت چین مفتخریم که کشور چین (China) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.

کشور چین – China

 

لوکیشن های چین در حال حاضر فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

چین که با نام رسمی جمهوری خلق چین در جهان شناخته می‌شود، به عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان با 1.004 میلیارد جمعیت شناخته می‌شود. این کشور در آسیای شرقی قرار دارد و یک کشور کاملا مستقل است و چهارمین کشور پهناور از نظر وسعت در جهان است.

از این جمعیت بسیار بالا، چیزی حدود 70 درصد از مردم به اینترنت دسترسی دارند. اینترنت در چین در دسترس همگان است، اما به این صورت نیست که مردم بتوانند از تمامی دنیای اینترنت استفاده کنند. برای مثال گوگل و شبکه‌هایی نظیر فیسبوک در این کشور فیلتر هستند و اجازه دسترسی به آن‌ها وجود ندارد.

وب سایت رسمی کشور چین

اینترنت در چین عمدتا به منظور سرگرمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آنجایی که مردم آن کشور خیلی دسترسی خاصی به اینترنت ندارند، عمده کارهای خود با اینترنت را برای چک کردن ایمیل، گفت و گو در فضاهای مختلف وب و دانلود فایل، موسیقی و فیلم انجام می‌دهند.

در چین سه شرکت اصلی ارائه دهنده اینترنت وجود دارند به نام های China Unicom، China Telecom و  China Mobile. اینترنت در چین برای همگان در دسترس است و مانند تمامی کشورها با استفاده از ابزارهای روز نظیر WIFI می‌توان به اینترنت متصل شد. در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط این شرکت‌ها در کشور چین عرضه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN چین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN چین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

صفحه ویکی پدیا کشور چین

دیتا سنترهای چین China Data Centers

چین به صورت کلی دارای 447 دیتا سنتر است که در 5 شهر بزرگ آن قرار گرفته است. بیشترین تعداد دیتاسنترها در شهر شانگهای قرار دارد که 105 عدد است. شهرهای دیگری نظیر Guangzhou، Beijing و Shanghai هر کدام به ترتیب دارای 49، 67 و 102 دیتاسنتر درون خود هستند.

VPN چین با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

استفاده از VPN سرور کشور با Geo Loation چین یکی از روش های رایج برای دسترسی به برخی صرافی های ارز های دیجیتال است. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت چین استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور چین گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

پینگ VPN چین

سرعت اتصال به سرور های کشور چین از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 170 الی 250 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان چین

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN چین دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور چین علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی چین با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

لوکیشن های کشور چین فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

 

خرید VPN چین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN چین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN چین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN چین عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور چین (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور چین و اشتراک های VPN آی پی ثابت چین مفتخریم که کشور چین (China) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.