VPN دانمارک

خرید VPN دانمارک

برای خرید VPN دانمارک کار بسیار ساده ای را در پیش دارید. در ادامه روش های خرید به صورت کامل برای شما توضیح داده شده است تا با کمترین مشکل بتوانید سرویس وی پی ان مربوط به کشور دانمارک (Denmark) را تهیه نمایید. عبورینگ وی پی ان، دو نوع اشتراک معمولی و Static IP را برای کاربران خود از سراسر دنیا فراهم کرده است که کشور دانمارک فقط به صورت اختصاصی قابل تهیه است. این اشتراک ها دارای سرورهای متعدد از شهرهای مختلف دانمارک است که برای انجام اموری مانند ترید (Trade) که نیاز به آی پی ثابت دارند، مناسب و قابل تهیه و استفاده است.

کشور دانمارک Denmark

لوکیشن های دانمارک فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

دانمارک کشوری در شمال اروپا است که به نام رسمی پادشاهی دانمارک نیز شناخته می‌شود. زبان رسمی این کشور، دانمارکی است ولی زبان‌های آلمانی، فاروئی و گریلندی نیز در آن رواج دارد و به عنوان زبان محلی شناخته می‎شوند. دانمارک جنوبی ترین شهر اسکاندیناوی است و تنها مرز آن، با کشور آلمان است. اما با این حال از طریق پل اورسوند، به سوئد نیز متصل می‌شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های دانمارک، نبودن اختلاف درآمدی در این کشور است و از این نظر در رتبه اول در دنیا قرار دارد. همچنین در این کشور کمترین فساد اداری وجود دارد و در نظرسنجی که در سال 2016 انجام شد، مردم این کشور به عنوان شادترین و راضی ترین مردم دنیا شناخته شدند.

پرچم دانمارک قدیمی ترین پرچمی است که در در دنیا وجود دارد و پس از ژاپن، قدیمی ترین پادشاهی را دارد.

کشور دانمارک  جمعیتی معادل 5.8 میلیون نفر دارد که طبق آخرین اخبار از این جمعیت، حدود 95 درصد یعنی 5.5 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند. بالاترین سرعت اینترنت در دانمارک به 85 مگابیت بر ثانیه می‌رسد که نشان دهنده سرعت بالای اینترنت در این کشور است.

وب سایت رسمی کشور دانمارک

اینترنت در دانمارک توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون Yousee internet و Hiper به عنوان اصلی ترین شرکتهای ارائه دهنده اینترنت در دانمارک هستند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت های مختلف در دانمارک ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN دانمارک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN دانمارک 5
خرید VPN دانمارک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN دانمارک 6
خرید VPN دانمارک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN دانمارک 7

صفحه ویکی پدیا کشور دانمارک

دیتا سنترهای دانمارک (Denmark Data Centers)

دانمارک دارای 37 دیتاسنتر درون خود است که بیشترین تعداد آن در پایتخت این کشور یعنی در شهر Copenhagen کوپنهاگ قرار دارد. در این شهر 23 دیتاسنتر و  78  Service Providers قرار دارد.  همچنین در شهرهای دیگر این کشور نظیر Kolding و Arhus هر کدام 3 دیتاسنتر وجود دارد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از دانمارک برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای کوپنهاگ، کولدینگ و آرهوس تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN دانمارک  با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشورهای اروپایی دارای سرعت اینترنت بالایی هستند و کشور دانمارک یکی از این کشورهایی است که به دلیل سرعت بالای اینترنت، در بین کاربران ایرانی بسیار پرطرفدار است و افراد برای اتصال VPN از سرورهای این کشور استفاده می کنند. اگر برای ترید در صرافی بایننس (Binance) به دنبال یک سرور خوب و باکیفیت هستید، سرور کشور دانمارک یکی از بهترین گزینه ها است. همچنین اگر زمانی صرافی بایننس به هر دلیلی فعالیت خود در کشور دانمارک را متوقف کند، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان، در سریع ترین زمان ممکن یک سرور جایگزین و IP ثابت برای کاربران خود در نظر می گیرد.

vpn دانمارک با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بعضی از کاربران بخواهند از امکانات دیگری که در کشور دانمارک نظیر paypal وجود دارد استفاده کنند؛ اما با توجه به تحریم های این کشور امکان آن برایشان فراهم نباشد. اما عبورینگ وی پی ان این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک ساده تحریم ها را دور بزنید و بتوانید از سرویس مورد نظر خود در کشور دانمارک استفاده کنید.

پینگ VPN دانمارک

سرعت اتصال به سرورهای کشور دانمارک از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ  پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان دانمارک

مراحل خرید VPN دانمارک تا حد امکان ساده سازی شده است تا در سریع ترین و راحت ترین زمان بتوانید وی پی ان خود را خریداری کنید. در زیر نیز مراحل خرید VPN برای شما آورده شده است و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می شود. با این وجود اگر در هر مرحله ای نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، می توانید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان درباره خرید وی پی ان Denmark مطرح کنید.

برای لوکیشن های کشور دانمارک، یک سرور اختصاصی برای شما تعبیه شده و در اختیار شما قرار می گیرد و تمامی سرورهای موجود در کشور دانمارک قابلیت ایجاد سرور اختصاصی با IP ثابت برای ترید را دارند. برای خرید این سرویس می توانید با پشتیبانی تلگرام هماهنگی لازم را انجام دهید.

 

خرید VPN دانمارک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN دانمارک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN دانمارک کشور دانمارک (Denmark) یکی از چند لوکیشن محبوب برای سرویس های وی پی ان در سایت عبورینگ وی پی ان است که این سرور ها به صورت IP اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد. کشور دانمارک دارای لوکیشن های زیادی است که از آن ها برای سرویس VPN استفاده می شود.