VPN فنلاند

خرید VPN فنلاند

خرید VPN فنلاند (Finland) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN فنلاند توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور فنلاند، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است.

وبسایت رسمی کشور فنلاند

فنلاند – Finland

فنلاند، کشوری در شمال قاره اروپا با پایتخت هلسینکی است. همسایه های فنلاند، نروژ، روسیه و سوئد هستند. جمعیت فنلاند 6 میلیون نفر است و اطلاعات آماری از درصد و میزان دسترسی مردم به اینترنت وجود ندارد.

اینترنت فنلاند در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

3 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور فنلاند در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 1 گیگابیت (1000 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که برخی شرکت ها ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، بین 60 الی 120 یورو است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت برخی شرکت ها در فنلاند در سال 2021 است.

خرید VPN فنلاند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN فنلاند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

صفحه ویکی‌پدیا کشور فنلاند

دیتاسنتر های فنلاند (Finland Data centers)

شهر هلسینکی (Helsinki) کشور فنلاند اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Tampere، Kajaani از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر هلسینکی دارای 23 دیتاسنتر، 43 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 6 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های هلسینکی و دیگر شهر های محبوب کشور فنلاند را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN فنلاند با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور فنلاند از محبوبیت متوسطی برخوردار است و کاربران خاصی از آن استفاده میکنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت فنلاند استفاده کنید.

VPN فنلاند با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور فنلاند هست استفاده کنند و فنلاند هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN فنلاند

سرعت اتصال به سرور های کشور فنلاند از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 100 الی 160 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان فنلاند

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید فیلتر شکن از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN فنلاند دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور فنلاند علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی فنلاند با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN فنلاند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN فنلاند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN فنلاند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN فنلاند عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور فنلاند (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور فنلاند و اشتراک های VPN آی پی ثابت فنلاند مفتخریم که کشور فنلاند (Finland) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.