VPN فرانسه

خرید VPN فرانسه

خرید VPN فرانسه (France) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN فرانسه توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشور های محبوب و برتر دنیا است. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور از شهر های مختلف کشور فرانسه، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

فرانسه – France

فرانسه، کشوری در اروپای غربی با پایتخت پاریس است. کشور های همسایه فرانسه، آندورا، اسپانیا، ایتالیا، سوئیس، آلمان، لوکزامبورگ، بلژیک و موناکو هستند. جمعیت فرانسه 67 میلیون نفر است و 85% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 57 میلیون کاربر) فرانسه به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت فرانسه در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت ماهواره ای، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

وبسایت کشور فرانسه

ارائه دهندگان سرویس اینترنت در کشور فرانسه، Colt، Orange، Free، France Telecom، DartyBox و … هستند. حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 6 گیگابیت (6100 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که شرکت Free ارائه دهنده آن است. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت از ماهانه 29 یورو به بالا است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت شرکت Free با لیست کامل امکانات در سال 2021 است.

خرید VPN فرانسه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

صفحه ویکی‌پدیا کشور فرانسه

دیتاسنتر های فرانسه (France Data centers)

شهر پاریس (Paris) کشور فرانسه اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Marseille، Regional، Lyon، Lille از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر پاریس دارای 110 دیتاسنتر و 12 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های Paris، Regional، Lyon، Lille و شهر های محبوب کشور فرانسه را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN فرانسه با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور فرانسه دومین کشوری است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت فرانسه استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور فرانسه گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

پینگ VPN فرانسه

سرعت اتصال به سرور های کشور فرانسه از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 120 الی 180 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان فرانسه

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN فرانسه دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور فرانسه علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی فرانسه با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN فرانسه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (11 امتیاز)
خرید VPN فرانسه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN فرانسه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN فرانسه عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور فرانسه (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور فرانسه و اشتراک های VPN آی پی ثابت فرانسه مفتخریم که کشور فرانسه (France) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.