VPN آلمان

خرید VPN آلمان

خرید VPN آلمان (Germany) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN آلمان توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور از شهر های مختلف کشور آلمان، با IP ثابت، مخصوص انجام امور ترید (Trade) و صرافی بایننس (Binance) قابل تهییه و استفاده است.

آلمان – Germany

آلمان، کشوری در اروپا با پایتخت برلین است. کشور های همسایه آلمان، اتریش، دانمارک، لهستان، چک، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند هستند. جمعیت آلمان 83 میلیون نفر است و 89% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 72 میلیون کاربر) آلمان به اینترنت دسترسی دارند.

سایت رسمی کشور آلمان

اینترنت آلمان در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت ماهواره ای، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

ارائه دهندگان سرویس اینترنت در کشور آلمان، Vodafone، Telekom، Eazy و 1&1 Internet هستند. حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 1 گیگابیت (1000 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که شرکت Vodafone ارائه دهنده آن است. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت از ماهانه 30 یورو به بالا است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت به صورت دسته بندی شده با نام شرکت های ارائه دهنده در سال 2021 است.

آخرین هزینه های اینترنت به صورت دسته بندی شده در کشور آلمان - Germany - خرید VPN آلمان

وبسایت رسمی آلمان در ویکیپدیا

دیتاسنتر های آلمان (Germany Data centers)

شهر فرانکفورت (Frankfurt) کشور آلمان اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Dusseldorf، Regional، Berlin، Munich از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر فرانکفورت دارای 119 دیتاسنتر و 24 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های فرانکفورت، برلین، هامبورگ و شهر های محبوب کشور آلمان را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN آلمان با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور آلمان اولین کشوری است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت آلمان استفاده کنید.

بروزرسانی

متاسفانه طبق خبری که در تاریخ 30 جولای برابر با، 8 مرداد ماه 1400 در وبسایت رسمی CoinTelegraph منتشر شد، صرافی بایننس قصد دارد تا خدمات خود را در اروپا و کشور های آلمان، ایتالیا، و هلند کاهش دهد و به مرور خدماتی در این کشور ها ارائه ندهد. با این وجود تیم تخصصی عبورینگ وی پی ان همواره بدنبال راحتی و آسودگی کاربران حوزه ارز های دیجیتال آمادگی لازم را داشته و سرور هایی از کشور های آسیایی مانند سنگاپور را برای کاربران خود فراهم نموده است.

پینگ VPN آلمان

سرعت اتصال به سرور های کشور آلمان از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 100 الی 150 میلی ثانیه است. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس (OboPlus) که مخصوص اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان است، کمتر است.

روش های خرید وی پی ان آلمان

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN آلمان دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور آلمان علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی آلمان با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN آلمان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN آلمان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگVPN

خرید VPN آلمان خرید VPN آلمان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور آلمان (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور آلمان و اشتراک های VPN آی پی ثابت آلمان مفتخریم که کشور آلمان (Germany) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.