VPN هنگ کنگ

خرید VPN هنگ کنگ

خرید VPN هنگ کنگ (Hong Kong) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN هنگ کنگ توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک‌های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشورهای محبوب و برتر دنیا است. اشتراک‌های عبورینگ VPN دارای سرور از شهرهای مختلف کشور هنگ کنگ، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن هنگ کنگ فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

کشور هنگ کنگ – Hong Kong

لوکیشن های هنگ کنگ فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

هنگ کنگ یک منطقه اداری ویژه در جمهوری خلق چین است. با این حال شیوه اداره و سیاست آن کاملا جدای از کشور چین است. این کشور یک مرکز مهم مالی در جهان است و دارای 7.25 میلیون نفر جمعیت است که چیزی حدود 85% آن ها یعنی 6.07 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند.

در کشور هنگ کنگ، 5 ارائه دهنده اصلی سرویس اینترنت وجود دارند، این 5 شرکت عبارتند از Superloop، PCCW Solution، PCCW Global، Starhub و Colt technology services.

وب سایت رسمی کشور هنگ کنگ

اینترنت در هنگ کنگ در سال‌های اخیر دست مایه تغییرات زیادی بوده است. اکثر فعالیت‌هایی که مربوط به اینترنت هستند در کشور هنگ کنگ باید از چین پیروی کنند و باید شبکه های مورد استفاده در هنگ کنگ، از قوانین کشور چین تبعیت داشته باشند  وگرنه اجازه دسترسی به این شبکه‌ها داده نخواهد شد. همچنین پلیس امکان ردیابی و مجازات شرکت‌هایی که از قوانین تخطی می‌کنند را طبق قانون دارد.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط این شرکت‌ها در کشور هنگ کنگ عرضه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN هنگ کنگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN هنگ کنگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

 صفحه ویکی پدیا کشور هنگ کنگ

دیتاسنتر های هنگ کنگ (Hong Kong Data Centers)

هنگ کنگ دارای 117 دیتاسنتر است که همانطور که گفته شد، این کشور یک منطقه مختص برای خود است که شامل یک شهر نیز بیشتر نمی باشد و تمامی دیتاسنتر مربوط به اینترنت در همین یک شهر قرار دارند.

VPN هنگ کنگ با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور هنگ کنگ یکی از کشورهایی است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت هنگ کنگ استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور هنگ کنگ گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

روش های خرید وی پی ان هنگ کنگ

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN هنگ کنگ دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن‌های کشور هنگ کنگ علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی هنگ کنگ با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN هنگ کنگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN هنگ کنگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود عبورینگ وی پی ان خرید VPN هنگ کنگ عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور هنگ کنگ (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور هنگ کنگ و اشتراک های VPN آی پی ثابت هنگ کنگ مفتخریم که کشور هنگ کنگ (Hong Kong) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.