VPN هند

خرید VPN هند

خرید VPN هند از سایت عبورینگ وی پی ان کار سختی نیست. در ادامه مراحل خرید به صورت کامل خدمت شما توضیح داده خواهد شد. عبورینگ VPN سرورهایی که از کشور هند در اختیار کاربران خود قرار می دهد به صورت IP اختصاصی است. اشتراک VPN از کشور هند دارای سرورهای متعدد از شهرهای مختلف هند است که با داشتن IP ثابت برای انجام کارهایی نظیر ترید (Trade) کاملا مناسب هستند.

کشور هند India

لوکیشن های هند فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

هند کشوری در جنوب آسیا است که ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. این کشور که به جمهوری هند شناخته می‌شود، دومین کشور از نظر پرجمعیت بودن، هفتمین کشور از نظر بزرگی و پهناوری و پرجمعیت ترین دموکراسی جهان است.

از نظر جغرافیایی این کشور با سه دریای مختلف به نام‌های اقیانوس هند، دریای عرب و خلیج بنگال درارتباط است. این کشور همچنین دارای مرز مشترک با کشورهایی همچون پاکستان، نپال، چین، بنگلادش، میانمار و بوتان است.

این کشور هزاران سال قبل توسط آفریقا اشغال شد و همین موجب شد پس از آفریقا، متنوع ترین نژادها را در خودش داشته باشد. به صورت کلی کشور هند به دلیل دارابودن مساحت زیاد و جمعیت بالا، از نظر غذایی، نوع پوشش، ژنتیکی و … با یک قاره قابل مقایسه است.

کشور هند  جمعیتی معادل 1.38 میلیارد نفر دارد. این کشور با این تعداد جمعیت دومین کشور پرجمعیت جهان است و تقریبا 6/1 جمعیت کل کرده زمین، داخل این کشور بزرگ قرار دارند.. از این جمعیت چیزی حدود 50 درصد مردم به اینترنت دسترسی دارند. یعنی نیمی از مردم هند نمی توانند از این اینترنت استفاده کنند.

سرعت اینترنت در هند، برای دانلود 60 مگابیت بر ثانیه است و سرعت آپلود چیزی حدود 56 مگابیت بر ثانیه است. از نظر سرعت اینترنت، هند در رتبه 68 جهان قرار دارد.

وب سایت رسمی کشور هند

اینترنت در هند توسط شرکت‌های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون JIO ، Aritel، Vi internet  اینترنت را در کشور هند اختیار مردم قرار می دهند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت‌های مختلف در هند ارائه می‌شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN هند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN هند 6
خرید VPN هند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN هند 7
خرید VPN هند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN هند 8
خرید VPN هند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN هند 9

 صفحه ویکی پدیا کشور هند

دیتا سنترهای هند (India Data Centers)

هند دارای 127 دیتاسنتر است که بیشترین تعداد آن در پرجمعیت ترین شهر این کشور یعنی Mumbai  قرار دارد. در این شهر 32 دیتاسنتر و  427 Service Providers قرار دارد. شهر بعدی هند که به عنوان پایتخت آن شناخته می شود، New Delhi (دهلی نو) است و در آن، 16 دیتاسنتر وجود دارد. مابقی دیتاسنترها در شهرهای Chennai و Bangalore قرار دارد که به ترتیب دارای 9 و 20 دیتاسنتر درون خود هستند. علاوه بر این شهرها تعداد 21 دیتاسنتر نیز وجود دارد که در قسمت‌های مختلف این کشور پخش هستند و اطلاعات دقیقی از مکان آن‌ها در دسترس نیست.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از هند برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای دهلی نو، بمبئی، چنای و بنگلور تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN هند  با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور هند ، به دلیل فاصله نزدیک سرورها به ایران و وجود دیتاسنترهای زیاد، یکی از پرطرفدارترین کشورهای آسیایی است که کاربران برای اشتراک VPN خود از آن استفاده می کنند.هند برای خدمات صرافی بایننس گزینه بسیار مناسبی است چرا که این کشور به دلیل تعداد زیاد جمعیت هند، ارتباط خوبی با این کشور دارد و شما می توانید برای معامله در این صرافی از خدمات فیلتر شکن کشور هند استفاده کنید.

به این نکته نیز دقت داشته باشید که در هر زمانی که بایننس تصمیم بگیرد دیگر در کشور فعالیت نداشته باشد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در کوتاهترین زمان ممکن، یک جایگزین کاملا مناسب را برای شما فراهم خواهد کرد تا در کمال آرامش بتوانید فعالیت خود را در سایت هایی که نیاز به فیلترشکن با IP ثابت دارند، انجام دهید.

پینگ VPN هند

سرعت اتصال به سرورهای کشور هند از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان هند

برای خرید وی پی ان هند (India) باید به پشتیبانی تلگرام مراجعه کنید. اشتراک VPN کشور هند به صورت آی پی اختصاصی عرضه و در اختیار شما قرار می گیرد. به همین دلیل بعد از خرید برای شما یک سرور اختصاصی کانفیگ و در اختیارتون قرار خواهد گرفت. با این حال اگر هر گونه راهنمایی درباره خرید VPN هند داشتید، کافی است به پشتیبانی تلگرام پیام داده تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

لوکیشن هایی که در اشتراک VPN هند به شما داده می شود، دارای IP ثابت هستند و کاملا مناسب برای ترید در صرافی بایننس هستند.

خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN هند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN هند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN هند عبورینگ وی پی ان که ارائه دهنده فیلترشکن از لوکیشن های مختلف است، مفتخر است لوکیشن کشور هند را به صورت IP اختصاصی در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهد. کشور هند (India) با داربودن سرورهای متعدد و اشتراک های VPN به صورت آی پی ثابت، جزو چند کشور محبوب در سایت عبورینگ وی پی ان که افراد برای اتصال VPN خود از آن استفاده می کنند.