VPN ایرلند

خرید VPN ایرلند

خرید VPN ایرلند (Ireland) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN ایرلند توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک‌های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشورهای محبوب و برتر دنیا است. اشتراک‌های عبورینگ VPN دارای سرور از شهرهای مختلف کشور ایرلند، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن ایرلند فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

کشور ایرلند– Ireland

لوکیشن های ایرلند فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

ایرلند سومین جریزه بزرگ در اروپا و بیست و دومین جزیره بزرگ در دنیا است. این جزیره شامل ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند است. کل جمعیتی که در جزیره ایرلند ساکن است، چیزی حدود 7 میلیون نفر است و در جکهوری ایرلند جمعیتی معادل 5 میلیون نفر ساکن هستند که حدود 92 درصد این افراد به اینترنت دسترسی دارند.

اکثر پهنای باندی که در ایرلند وجود دارد، می‌تواند سرعتی بین 24 تا 100 مگابایت بر ثانیه را به استفاده کنندگان بدهد. اگرچه در این کشور، تکنولوژی فیبر نوری برای استفاده از اینترنت همیشه در حال گسترش است، اما سرعت اینترنت در بیشترین حالت به 100 مگابایت بر ثانیه می رسد.

وب سایت رسمی کشور ایرلند

اینترنت در ایرلند توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. اما مهمترین شرکت‌های عرضه اینترنت در ایرلند عبارتند از Digiweb، eir و magnet که هر کدام با توجه به تکنولوژی و توانایی خود، بسته‌های مختلفی را برای اینترنت عرضه می‌کنند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط این شرکت‌ها در کشور ایرلند عرضه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN ایرلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN ایرلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN ایرلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

صفحه ویکی پدیا کشور ایرلند

دیتا سنترهای ایرلند Ireland Data Centers

ایرلند دارای 47 دیتا سنتر است که 44 عدد از این دیتاسنتر در شهر Dublin قرار دارد. همچنین در این شهر که به عنوان یکی از مهمترین شهرهای حوزه وب در ایرلند به حساب می آید، 15 Network Fabric نیز وجود دارد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از ایرلند برای شما فراهم می‌کند، از شهر دوبلین تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN ایرلند با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور ایرلند یکی از پرطرفدارترین کشورهای اروپایی است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت ایرلند استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور ایرلند گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی آن در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

پینگ VPN ایرلند

سرعت اتصال به سرور های کشور ایرلند از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 160 الی 230 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان ایرلند

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN ایرلند دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور ایرلند علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی ایرلند با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN ایرلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN دانمارک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

خرید VPN ایرلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN ایرلند عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور ایرلند (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور ایرلند و اشتراک های VPN آی پی ثابت ایرلند مفتخریم که کشور ایرلند (Ireland) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرورهای عبورینگ VPN است.