VPN اسرائیل

خرید VPN اسرائیل

VPN اسرائیل (Israel) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN اسرائیل توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک ‌های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشورهای محبوب و برتر دنیا است. اشتراک‌های عبورینگ VPN دارای سرور از شهرهای مختلف کشور اسرائیل، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن اسرائیل فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

کشور اسرائیل – Israel

لوکیشن های اسرائیل فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

اسرائیل یک کشور با نام رسمی دولت اسرائیل است که موقعیت جغرافیایی آن در غرب آسیا و در همسایگی با کشورهایی نظیر لبنان، سوریه، اردن، مصر و نوار غزه و کرانه باختری است. این کشور از نظر مساحتی آنچنان بزرگ نیست اما موقعیت ویژه اقتصادی و جغرافیایی خاصی دارد. مرکز اقتصادی و علمی در کشور اسرائیل، در تل‌آویو بنا شده است اما پایتخت رسمی آن شهر اورشلیم می‌باشد.

کشور اسرائیل دارای 9.217 میلیون نفر جمعیت می باشد و از این جمعیت چیزی در حدود 77.25% مردم از اینترنت برخوردار هستند یعنی چیزی حدود 7.012 میلیون نفر. بالاترین سرعت اینترنت در اسرائیل متعلق به شرکت Baeq است که سرعت 51.59 مگابایت بر ثانیه را برای دانلود در اختیار مخاطبانش قرار می دهد.

وب سایت رسمی کشور اسرائیل

تکنولوژی مورد استفاده در اینترنت کشور اسرائیل، کابل و فیبر نوری است. چندین شرکت معتبر نظیر Bazeq، Hot New Internet، Netvision سرویس‌های اینترنت در اسرائیل را ارئه می‌دهند.

هزینه اینترنت در اسرائیل به صورت متوسط چیزی حدود 80 تا 120 ILS است که در کنار آن شخص باید یک حساب ILS نیز داشته باشد که چیزی حدود 20 تا 40 ILS هزینه دارد. ILS واحد پول اسرائیل است که هر واحد پول اسرائیل چیزی حدود 13500 تومان ایران است. ارزان ترین اینترنتی که در اسرائیل وجود دارد، هزینه‌ای بالای 25 دلار در ماه دارد که تکنولوژی مورد استفاده در آن فیبر و کابل نوری است.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط این شرکت‌ها در کشور اسرائیل عرضه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN اسرائیل با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN اسرائیل با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN اسرائیل با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

صفحه ویکی پدیا کشور اسرائیل

دیتاسنتر های اسرائیل Israel Data Centers

اسرائیل در مجموع دارای 9 دیتا سنتر درون خود است که تعداد 7 عدد از این دیتا سنترها درون شهر تل آویو Tel Aviv و 2 عدد درون شهر حیفا Haifa قرار دارد. همچنین تل آویو به عنوان بزرگترین شهر اسرائیل از نظر تکنولوژی و علم دارای 11 Service Providers و 1 عدد Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، از سرورهای شهر Tel Aviv و Haifa برای کاربران خود تهیه کرده و پس از کانفیگ اختصاصی آن‌ها را در اختیار شما کاربران قرار می‌دهد.

VPN اسرائیل با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور اسرائیل یکی از کشورهایی است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. از آنجایی که این کشور به نسبت فاصله ای نزدیک به ایران دارد، باعث می‌شود سرعت بالاتری نیز برای کاربران فراهم شود. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت اسرائیل استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور اسرائیل گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

روش های خرید وی پی ان اسرائیل

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN اسرائیل دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن‌های کشور اسرائیل علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی اسرائیل با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN اسرائیل با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN اسرائیل با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN اسرائیل عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور اسرائیل (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرورهای متعدد از کشور اسرائیل و اشتراک ‌های VPN آی پی ثابت اسرائیل مفتخریم که کشور اسرائیل (Israel) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرورهای عبورینگ VPN است.