VPN ایتالیا

خرید VPN ایتالیا

خرید VPN ایتالیا (Italy) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN ایتالیا توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور ایتالیا، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن ایتالیا فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

وبسایت رسمی کشور ایتالیا

ایتالیا – Italy

لوکیشن های ایتالیا فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

ایتالیا، کشوری در جنوب اروپا با پایتخت رم است. همسایه های ایتالیا، اتریش، فرانسه و سوئیس هستند. جمعیت ایتالیا 60 میلیون نفر است که 61 درصد از جمعیت آن یعنی چیزی حدود 38 میلیون نفر آن به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت ایتالیا در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

3 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور ایتالیا در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 2.5 گیگابیت (2500 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که برخی شرکت ها ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، بین 20 الی 40 یورو است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت برخی شرکت ها در ایتالیا در سال 2021 است.

خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

صفحه ویکی‌پدیا کشور ایتالیا

دیتاسنتر های ایتالیا (Italy Data centers)

شهر میلان (Milan) کشور ایتالیا اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Rome، Turin و Arezzo از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر میلان دارای 45 دیتاسنتر، 135 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 5 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های میلان، رُم و دیگر شهر های محبوب کشور ایتالیا را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN ایتالیا با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور ایتالیا از محبوبیت متوسطی برخوردار است و کاربران خاصی از آن استفاده میکنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت ایتالیا استفاده کنید.

VPN ایتالیا با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور ایتالیا هست استفاده کنند و ایتالیا هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN ایتالیا

سرعت اتصال به سرور های کشور ایتالیا از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 110 الی 150 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان ایتالیا

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید VPN از سایت عبورینگ از طریق پشتیبانی وبسایت ویا نمایید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN ایتالیا دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور ایتالیا فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN ایتالیا عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور ایتالیا (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور ایتالیا و اشتراک های VPN آی پی ثابت ایتالیا مفتخریم که کشور ایتالیا (Italy) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.