VPN ژاپن

خرید VPN ژاپن

خرید VPN ژاپن (Japan) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN ژاپن توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشور های محبوب و برتر دنیا است. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور از شهر های مختلف کشور ژاپن، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن ژاپن فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

کشور ژاپن – Japan

 

لوکیشن های ژاپن در حال حاضر فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

ژاپن یک کشور در آسیای شرقی است که پایتخت آن، توکیو چیزی حدود 13 میلیون جمعیت دارد. این کشور از باروسیه، کره جنوبی، کره شمالی و چین ارتباط آبی دارد و خود نیز یک جزیره به حساب می‌آید. این کشور با چیزی حدود 125 میلیون نفر جمعیت، یازدهمین کشور پرجمعیت در جهان به حساب می‌آید. حدود 91.3 درصد (حدود 116 میلیون نفر) مردم این کشور از اینترنت برخوردار هستند و 100 درصد شرکت های بزرگ و متوسط در این کشور نیز به اینترنت دسترسی دارند.

وب سایت رسمی کشور ژاپن

اینترنت در کشور ژاپن به دو صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. یعنی افراد هم با یک سرویس ارائه دهنده اینترنت و هم با یک شخص ارائه دهنده خط اینترنت قرارداد دارند. ارائه کنندگان اصلی اینترنت در ژاپن NTT East و NTT West هستند که هر دو زیرمجموعه Nippon Telegraph و Telephone Corporation (NTT) می باشند.در کنار این شرکت ها، مجموعه های بزرگی نظیر Ashi net، au Hikari ارائه دهنده اینترنت در ژاپن هستند.

حداکثر سرعتی که توسط سرویس‌های داخل کشور ژاپن مورد استفاده قرار می‌گیرد، 2 گیگابیت بر ثانیه است و NURO HIKARI این سرعت را ارائه می دهد اما به صورت کلی، اینترنتی که توسط دیگر شرکت‌ ها به مردم عرضه می‌شود، حداکثر سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه را دارد. برای نمونه یکی از سرویس‌هایی که توسط شرکت NTT ارائه می شود را در زیر قرار می‌دهیم.

خرید VPN ژاپن با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN ژاپن با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
VPN ژاپن 4

صفحه ویکی پدیا کشور ژاپن

دیتا سنتر های ژاپن (Japan Data Centers)

ژاپن به صورت کلی دارای 206 دیتا سنتر است که بیشترین تعداد دیتا سنتر در شهر توکیو Tokyo که پایتخت آن می‌باشد، قرار دارد. بقیه دیتاسنترهای این کشور در شهرهای Osaka، Nagoya به ترتیب از تعداد زیاد به کم قرار دارد. شهر توکیو به تنهایی دارای 114 دیتا سنتر و 205 Service Provider می‌باشد.

VPN ژاپن با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر با وی پی ان سرور کشور ژاپن برای اتصال و استفاده از Binance میتوان استفاده کرد. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت ژاپن استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور ژاپن گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

پینگ VPN ژاپن

سرعت اتصال به سرور های کشور ژاپن از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 180 الی 230 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان ژاپن

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN ژاپن دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور ژاپن علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی ژاپن با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

لوکیشن های کشور ژاپن فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

خرید VPN ژاپن با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN ژاپن با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN ژاپن با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN ژاپن عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور ژاپن (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور ژاپن و اشتراک های VPN آی پی ثابت ژاپن مفتخریم که کشور ژاپن (Japan) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.