VPN قزاقستان

خرید VPN قزاقستان

مراحل خرید VPN  قزاقستان برای شما بسیار آسان آماده شده است تا در هنگام خرید هیچ مشکلی نداشته باشید. در ادامه همین مراحل برای شما توضیح داده شده است. اما از آنجایی که سرورهای قزاقستان فقط به صورت IP اختصاصی و ثابت برای شما آماده شده است، خرید فقط از طریق پشتیبانی تلگرام قابل انجام است.

اشتراک های قزاقستان از جایی برای شما تهیه و در اختیار شما قرار می گیرد که بیشترین تعداد دیتاسنتر در آن وجود دارد. این اشتراک VPN به صورت IP ثابت برای اموری نظیر ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

کشور قزاقستان Kazakhstan

لوکیشن های قزاقستان فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

قزاقستان که به نام جمهوی قزاقستان شناخته می‌شود، کشوری در آسیای مرکزی و اروپا است. پایتخت این کشور، شهری در شمال قزاقستان به نام نورسلطان یا آستانه است. پایتخت این کشور تا سال 1998 شهر آلماتی بوده است که بزرگترین شهر این کشور است و سپس به آستانه تغییر کرده است. پایتخت فعلی قزاقستان شهری سردسیر است که در زمستان دمای آن، تا منفی 40 درجه نیز می‌رسد.

قزاقستان بزرگترین کشور محصور در خشکی است و زبان مردم این کشور، روسی و قزاق است. همچنین این کشور تراکم جمعیت کمی دارد و حدود 70 درصد جمعیت آن، مسلمانان هستند.

یکی از ویژگی های جالبی که قزاقستان دارد، این است که قدیمی ترین پایگاه فضایی در این کشور قرار دارد و اولین انسانی که پا به فضا گذاشته است، از طریق این کشور بوده است. این پایگاه به دلیل ویژگی جغرافیایی قزاقستان در شوروی سابق ایجاد شده بود و پس از فروپاشی شوروی، این پایگاه تا سال 2050 توسط روسیه اجاره شده است.

کشور قزاقستان جمعیتی معادل 18.75 میلیون نفر دارد که از این جمعیت، حدود 76 درصد یعنی 14.25 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند. سرعت اینترنت در قزاقستان طبق آخرین اطلاعات، چیزی حدود 2925 کیلوبایت بر ثانیه است که در برخی موارد به حدود 10500 کیلوبایت بر ثانیه نیز رسیده است. اینترنت قزاقستان امروزه از تکنولوژی‌هایی نظیر 3G، satellite access، WiMax و کابل استفاده می‌شود.

وب سایت رسمی کشور قزاقستان

اینترنت در قزاقستان توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون Kcell ،  Beeline و DigitalTV به عنوان اصلی ترین شرکتهای ارائه دهنده اینترنت در قزاقستان هستند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت های مختلف در قزاقستان ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN قزاقستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN قزاقستان 5
خرید VPN قزاقستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN قزاقستان 6
خرید VPN قزاقستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN قزاقستان 7

 صفحه ویکی پدیا کشور قزاقستان

دیتا سنترهای قزاقستان (Kazakhstan Data Centers)

قزاقستان دارای 19 دیتاسنتر است که 7 عدد از این دیتاسنترها در شهر آلماتی Almaty قرار دارد که در این شهر 7 عدد Service Providers نیز قرار دارد. همچنین تعداد 12 عدد از دیتاسنترهای این کشور، لوکیشن دقیقی ندارند و در سطح کشور قزاقستان پخش هستند و عبورینگ وی پی ان از آن‌ها برای کاربران خود استفاده نمی‌کند.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از قزاقستان برای شما فراهم می‌کند، از آلماتی تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN قزاقستان با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور قزاقستان از آنجایی که در اروپا قرار دارد، یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین کشورهایی است که کاربران برای اتصال vpn از آن استفاده می کنند. کاربران برای معامله و ترید در صرافی هایی نظیر بایننس (Binance) از خدمات آی پی ثابت می توانند استفاده کنند.

در نظر داشته باشید هر زمانی که صرافی بایننس فعالیت خود را در کشور قزاقستان متوقف کند، در سریع ترین زمان ممکن، عبورینگ وی پی ان، یک جایگزین مناسب را در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد داد تا بتوانید به فعالیت خود در صرافی بایننس ادامه دهید.

پینگ VPN قزاقستان

سرعت اتصال به سرورهای کشور قزاقستان از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان قزاقستان

برای خرید وی پی ان IP ثابت قزاقستان می توانید طی مراحل زیر عمل کنید و مراحل خرید VPN تا جای امکان راحت شده است. با این حال برای خرید فیلترشکن قزاقستان شما باید از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام نمایید تا یک سرور کاملا اختصاصی برای شما کانفیگ و در اختیار شما قرار گیرد.

لوکیشن های قزاقستان علاوه بر در دسترس بودن برای کاربران برای ترید، قابل ارائه به صورت IP ثابت وا ختصاصی هستند. برای داشتن یک VPN مطمئن فقط کافی است به پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در تلگرام پیام دهید تا یک سرور کاملا اختصاصی برای شما تهیه و در خدمتتان قرار گیرد.

 

خرید VPN قزاقستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN قزاقستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN قزاقستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN قزاقستان کشور قزاقستان یکی از لوکیشن هایی است که عبورینگ وی پی ان، مفتخر است سرورهای IP ثابت و به صورت اختصاصی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. با توجه به دارابودن سرورهای زیاد از کشور قزاقستان (Kazakhstan) به صورت IP ثابت، این کشور جزو چندین لوکیشن محبوب از سرورهایی است که عبورینگ VPN در اختیار کاربران خود قرار می دهد.