VPN لوکزامبورگ

خرید VPN لوکزامبورگ

خرید VPN لوکزامبورگ (Luxembourg) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN لوکزامبورگ توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک‌های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشورهای محبوب و برتر دنیا است. اشتراک‌های عبورینگ VPN دارای سرور از شهرهای مختلف کشور لوکزامبورگ، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

کشور لوکزامبورگ Luxembourg

لوکیشن های لوکزامبورگ فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

لوکزامبورگ یک کشور کوچک در غرب اروپاست که با کشورهایی همچون آلمان، فرانسه و بلژیک همسایه است. پایتخت این کشور شهر لوکزامبورگ است. این کشور دارای جمعیت 632 هزار نفری است و همیشه از ثبات اقتصادی و سیاسی نیز برخوردار بوده است. طبق آخرین اطلاعات حدود 97 درصد از مردم این کشور یعنی چیزی حدود 613 هزار نفر به اینترنت دسترسی دارند.

کشور لوکزامبورگ، پنجمین کشور جهان است که سرعت اینترنت بسیار بالایی دارد. میانگین سرعت اینترنت در این کشور 500% بالاتر از میانگین سرعت اینترنت در جهان است. میانگین سرعت دانلود در این کشور به حدود bps118 (بیت بر ثانیه ) می‌رسد.

وب سایت رسمی کشور لوکزامبورگ

اینترنت در لوکزامبورگ توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. اما مهمترین شرکت‌های عرضه اینترنت در لوکزامبورگ عبارتند از post luxembourg، Tango، Orange هستند که عمده سرویس‌هایی که توسط این شرکت ها ارئه می شود، بر پایه 4G و 5G است.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط این شرکت‌ها در کشور لوکزامبورگ عرضه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN لوکزامبورگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN لوکزامبورگ 5
خرید VPN لوکزامبورگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN لوکزامبورگ 6
خرید VPN لوکزامبورگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN لوکزامبورگ 7

 صفحه ویکی پدیا کشور لوکزامبورگ

دیتا سنتر های لوکزامبورگ (Luxembourg Data Centers)

لوکزامبورگ دارای 24 دیتا سنتر است که تمامی این دیتاسنترها درون پاتخت آن یعنی شهر لوکزامبورگ Luxembourg قرار دارد. . همچنین در این شهر که به عنوان یکی از پرسرعت ترین شهرهای اینترنت جهان به حساب می آید، 5 Network Fabric و 47 عدد Service Providers وجود دارد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از کشور لوکزامبورگ برای شما فراهم می‌کند، از شهر لوکزامبورگ تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN لوکزامبورگ با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور لوکزامبورگ به دلیل سرعت بالای اینترنت در آن، یکی از پرطرفدارترین کشورهای اروپایی است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت لوکزامبورگ استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور لوکزامبورگ گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی آن در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

روش های خرید وی پی ان لوکزامبورگ

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN لوکزامبورگ دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن‌های کشور لوکزامبورگ علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی لوکزامبورگ با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN لوکزامبورگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN دانمارک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

خرید VPN لوکزامبورگ با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN لوکزامبورگ لوکیشن لوکزامبورگ یکی از لوکیشن هایی است که توسط عبورینگ وی پی ان ارائه می‌شود. عبورینگ وی پی ان با ارائه سرور های ابری از لوکیشن Luxzemburg در اشتراک های آی پی ثابت به صورت اختصاصی را ارائه می‌کند. با توجه به دارا بودن سرور های زیاد و پرسرعت از لوکیشن محبوب لوکزامبورگ مفتخریم که کشور Luxzemburg جزء یکی از لوکیشن های پر استفاده کاربران عبورینگ VPN است.