VPN مالزی

خرید VPN مالزی

خرید VPN مالزی (Malaysia) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN مالزی توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک‌ های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشورهای محبوب و برتر دنیا است. اشتراک‌های عبورینگ VPN دارای سرور از شهرهای مختلف کشور مالزی، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن مالزی فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

کشور مالزی – Malaysia

 

لوکیشن های مالزی فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا می‌باشد که پایتخت آن شهر کوالامپور است. این کشور دارای 37.32 میلیون نفر جمعیت است که از این جمعیت حدود 88% از جمعیت آن از اینترنت استفاده می‌کنند.

وب سایت رسمی کشور مالزی

سرعت اینترنت در کشور مالزی در سال 2021، به 114 مگابایت بر ثانیه رسیده است که در رتبه 45 دنیا قرار دارد. همچنین سرعت اتصال به اینترنت موبایل در مالزی به 35 مگابایت بر ثانیه رسیده است که در جایگاه 76 دنیا قرار دارد. امروزه عمده سرویس‌هایی که در مالزی برای اینترنت ارائه می شود، 5G و 4G هستند و دیگر 3G در این کشور در دسترس نیست.

شرکت‌های زیادی در مالزی سرویس اینترنت ارائه می‌کنند. این شرکت‌ها عبارتند از Time Fibre Business Internet، Unifi business Fibre Broadband، Go Digi Wifi که برخی از این شرکت‌ها فقط برای موبایل و بعضی برای هر موبایل و سرویس‌های خانگی اینترنت ارائه می‌کنند. در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط این شرکت‌ها در کشور مالزی عرضه می‌شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN مالزی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN مالزی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

 صفحه ویکی پدیا کشور مالزی

دیتا سنترهای مالزی (Malaysia Data Centers)

کشور مالزی دارای 44 دیتاسنتر است که عمده این دیتاسنترها در شهر کوالالامپور قرار دارد. شهر کوالالامپور Kuala Lumpur دارای 36 دیتاسنتر است و 6 عدد در شهر جوهور بهرو Johor Bahru قرار دارد. 2 دیتا سنتر دیگر نیز در مناطق مختلف این کشور هستند. همچنین در شهر Kuala Lumpur که پایتخت کشور مالزی است، 77 عدد Service provider و 8 عدد Network Fabrics قرار دارد.

عبورینگ وی پی ان، سرورهایی را از شهر کوالالامپور که مهمترین شهر در حوزه وب در مالزی است، تهیه و پس از کانفیگ تخصصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهد.

VPN مالزی با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور مالزی یکی از کشورهایی است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت مالزی استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور مالزی گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی آن در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

روش های خرید وی پی ان مالزی

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN مالزی دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی کارونت وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن‌های کشور مالزی علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی مالزی با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN مالزی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN مالزی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN مالزی عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور مالزی (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرورهای متعدد از کشور مالزی و اشتراک ‌های VPN آی پی ثابت مالزی مفتخریم که کشور مالزی (Malaysia) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.