VPN مکزیک

خرید VPN مکزیک

خرید VPN  مکزیک از سایت عبورینگ وی پی ان، دارای فرآیند ساده ای است و تمامی مراحل به راحتی تعبیه شده اند تا در روند خرید خود دچار مشکلی نشوید. از آنجایی که برای لوکیشن کشور مکزیک IP اختصاصی در اختیار کاربران قرار می گیرد، برای تهیه و خرید این اشتراک از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام نمایید. وی پی ان مکزیک دارای سرور از شهرهای مختلف این کشور بوده و با IP ثابت مخصوص انجام کارهایی مانند ترید (Trade) و Paypal می باشد.

کشور مکزیک Mexico

لوکیشن های مکزیک فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

مکزیک  که به نام رسمی ایالات متحده مکزیک شناخته می‌شود، کشوری در آمریکای شمالی است. این کشور هیچ زبان رسمی ندارد ولی زبانی که در ادارات مورد استفاده است، زبان اسپانیایی است. از سال 2003 تعداد 62 زبان بومی سرخ پوستی نیز در این کشور ثبت شده است.

مکزیک پرجمعیت ترین کشور اسپانیایی زبان در دنیا است و چیزی حدود یک سوم مردم اسپانیایی زبان دنیا در این کشور زندگی می‌کنند. این کشور با کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا، گواتمالا و بلیز همسایه است. همچنین این کشور با سه دریای خلیج مکزیک، دریای کارائیب و اقیانوس آرام مرز آبی دارد.

کشور مکزیک جمعیتی معادل  128.9میلیون نفر دارد که طبق آخرین اخبار از این جمعیت، حدود 70 درصد یعنی 90 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند. این در حالی است که پیش بینی می شود تا انتهای سال، چیزی حدود 85 درصد مردم مکزیک به اینترنت دسترسی داشته باشند. سرعت اینترنت در مکزیک، در سرویس‌های ثابت با موبایل تفاوت دارد. سرعت اینترنت دانلود در موبایل چیزی حدود 22 مگابایت بر ثانیه و در سرویس‌های ثابت، 35 مگابایت بر ثانیه است.

وب سایت رسمی کشور مکزیک

اینترنت در مکزیک توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون AT&T و xfinity و HughesNet به عنوان اصلی ترین شرکتهای ارائه دهنده اینترنت در مکزیک هستند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت‌های مختلف در مکزیک ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN مکزیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN مکزیک 6
خرید VPN مکزیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN مکزیک 7
خرید VPN مکزیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN مکزیک 8
خرید VPN مکزیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN مکزیک 9

 صفحه ویکی پدیا کشور مکزیک

دیتا سنترهای مکزیک (Mexico Data Centers)

مکزیک دارای 153 دیتاسنتر است که بیشترین تعداد این دیتاسنترها در پایتخت این کشور یعنی مزیکوسیتی Mexico City قرار دارد. در کنار آن، در این شهر، 37 عدد Service Providers نیز وجود دارد. همچنین 22 دیتاسنتر در شهر Queretaro و 14 دیتاسنتر در شهر Monterrey قرار دارد. از 153 دیتاسنتر، 87 عدد از آن‌ها در شهرهای بالا قرار ندارند و عبورینگ وی پی ان از آنها برای سرورهای خود استفاده نخواهد کرد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از مکزیک برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای مکزیکوسیتی، کرتاروسیتی و مونتری تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN مکزیک با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور مکزیک دارای تعداد دیتاسنتر زیادی در خود است و به همین دلیل احتمال قطعی اینترنت در آن بسیار پایین است و همین امر باعث شده است تا یکی از محبوب ترین کشورهایی باشد که کابران ایرانی از آن برای اتصال VPN استفاده می کنند.

شما می توانید برای استفاده از خدمات صرافی بایننس (Binance) از خدمات VPN با آی پی ثابت مکزیک استفاده کنید. همچنین هر زمانی صرافی بایننس فعالیت خود را در مکزیک متوقف کند و دیگر نتوانید با استفاده از فیلترشکن مکزیک به سایت بایننس متصل شوید؛ پشتیبانی عبورینگ وی پی ان، در کوتاهترین زمان ممکن یک سرور جایگزین برای شما در نظر خواهد گرفت و IP ثابت از یک کشور دیگر را برای شما فراهم خواهد کرد.

پینگ VPN مکزیک

سرعت اتصال به سرورهای کشور مکزیک از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ عبورینگ رپلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان مکزیک

از آنجایی که وی پی ان کشور مکزیک دارای IP اختصاصی است، برای خرید آن باید از پشتیبانی تلگرام اقدام کنید. برای خرید VPN مکزیک فقط کافی است به پشتیبانی عبورینگ وی پی ان پیام دهید تا به صورات کامل شما را راهنمایی کنند.

لوکیشن‌های کشور مکزیک علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، به صورت آی پی اختصاصی ارائه می شود و به این صورت است که برای شما یک سرور اختصاصی کانفیگ می گردد. جهت خرید سرویس اختصاصی مکزیک با پشتیبانی تلگرام هماهنگ کنید.

خرید VPN مکزیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN مکزیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN مکزیک با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN مکزیک عبورینگ وی پی ان، مفتخر است لوکیشن کشور مکزیک (Mexico) را به صورت IP اختصاصی در اختیار کاربران قرار می دهد. این کشور با توجه به دارابودن تعداد زیادی سرور، جزو یکی از کشورهای محبوب در عبورینگ وی پی ان است و کاربران برای اتصال به VPN با آی پی ثابت و اختصاصی از آن استفاده می کنند. خرید VPN مکزیک برای کسانی که می خواهند یک سرور مناسب برای انجام کارهای خود نظیر ترید داشته باشند، یک گزینه بسیار عالی می باشد.