VPN هلند

خرید VPN هلند

خرید VPN هلند (Netherlands) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN هلند توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشور های محبوب و برتر دنیا است. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور از شهر های مختلف کشور هلند، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

هلند – Netherlands

هلند، کشوری در شمال اروپا با پایتخت آمستردام است. کشور های همسایه هلند، آلمان، بلژیک، انگلستان (UK) هستند. جمعیت هلند 17 میلیون نفر است و 90% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 15 میلیون کاربر) هلند به اینترنت دسترسی دارند.

وبسایت رسمی کشور هلند

اینترنت هلند در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت ماهواره ای، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

ارائه دهندگان رسمی سرویس اینترنت در کشور هلند، KPN و Ziggo هستند. حداکثر سرعت اینترنت این کشور که قابل ارائه به مردم است 200 مگابیت بر ثانیه می‌باشد که شرکت KPN ارائه دهنده آن است. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت از ماهانه 50 یورو به بالا است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت شرکت KPN با لیست کامل امکانات در سال 2021 است.

خرید VPN هلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود |  عبورینگ وی پی ان
هزینه های اینترنت شرکت KPN
تصویر بالا مربوط هزینه های اشتراک شرکت Ziggo یکی از ارائه دهندگان اینترنت هلند است.

صفحه ویکی‌پدیا هلند

دیتاسنتر های هلند (Netherlands Data centers)

شهر آمستردام (Amsterdam) کشور هلند اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Rotterdam، Regional، Almere،  Utrechtاز بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر آمستردام دارای 112 دیتاسنتر و 20 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های Rotterdam و Amsterdam و دیگر شهر های محبوب کشور هلند را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN هلند با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور هلند سومین کشوری است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت هلند استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور هلند گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

(بروزرسانی 12 مرداد)

با توجه به تصمیم اخیر صرافی بایننس در خصوص کاهش فعالیت خود در کشور های هلند، ایتالیا و آلمان پیشنهاد عبورینگ وی پی ان به کاربران تریدر و کاربرانی که در صرافی بایننس معاملات انجام می‌دهند استفاده از لوکیشن سنگاپور است. آموزش های تعویض کشور و دیگر آموزش های حوزه کریپتوکارنسی در کانال اختصاصی IP ثابت عبورینگ وی پی ان قرار داده شده است.

پینگ VPN هلند

سرعت اتصال به سرور های کشور هلند از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 80 الی 110 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است. جالب است بدانید بعد از کشور ترکیه، هلند دومین کشوری است که کمترین Ping را داراست.

روش های خرید وی پی ان هلند

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN هلند دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور هلند علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی هلند با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

خرید VPN هلندبا IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

 
5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN هلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN هلند عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور هلند (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور هلند و اشتراک های VPN آی پی ثابت هلند مفتخریم که کشور هلند (Netherlands) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.