VPN نیوزلند

خرید VPN نیوزلند

خرید VPN نیوزلند (New Zealand) کار سختی نیست و مراحل خرید به صورت کامل برای شما توضیح داده شده است. با این حال اگر هر جایی از مسیر خرید خود نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید به پشتیبانی تلگرام عبورینگ وی پی ان پیام دهید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

عبورینگ وی پی ان، سرورهای فیلترشکن کشور نیوزلند (New Zealand) را به صورت IP اختصاصی و IP ثابت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد. این سرورها از شهرهای مختلف کشور نیوزلند بوده و برای فعالیت هایی که نیاز به اینترنت با IP ثابت دارند، بسیار مناسب هستند.

کشور نیوزلند New Zealand

لوکیشن های نیوزلند فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

نیوزلند که نام رسمی آن، قلمرو همسود نیوزلند است، در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است. همچنین این کشور را به اسم زلاندنو نیز می‌شناسند. کشور نیوزلند از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده است. این کشور در وسط آب‌های اقیانوس قرار گرفته است و با دیگر خشکی‌های زمین فاصله بسیار زیادی دارد. به صورتی که نزدیک ترین همسایه خشکی این کشور، استرالیا است که حدود 2000 کیلومتر با نیوزلند فاصله دارد.

کشور نیوزلند بیش از 80 میلیون سال، از دیگر سرزمین‌ها و خشکی‌هایی که در زمین وجود دارد، جدا بوده است و تقریبا جزو آخرین سرزمین هایی است که انسان بر روی آن پا گذاشته است. با این حال از جمعیت فعلی این کشور، چیزی حدود 75 درصد اروپایی هستند و تنها 15 درصد از جمعیت بومی این کشور باقی مانده اند.

کشور نیوزلند  جمعیتی معادل 5.08 میلیون نفر دارد که طبق آخرین اخبار از این جمعیت، حدود 94 درصد یعنی 4.77 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند.

سرعت اینترنت در این کشور روز به روز در حال افزایش است به طوری که در سال 2017، حداکثر سرعت دانلود چیزی حدود 70 مگابایت بر ثانیه بود، اما در سال 2021 این سرعت به 110 مگابایت بر ثانیه رسیده است. همچنین میانگین سرعت آپلود در نیوزلند، حدود 70 مگابایت بر ثانیه است.

وب سایت رسمی کشور نیوزلند

اینترنت در نیوزلند توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون CallPluss، ISPANZ، NETSMART اینترنت را در اختیار مردم قرار می دهند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت های مختلف در نیوزلند ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN نیوزلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN نیوزلند 5
خرید VPN نیوزلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN نیوزلند 6
خرید VPN نیوزلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN نیوزلند 7

 صفحه ویکی پدیا کشور نیوزلند

دیتا سنترهای نیوزلند (New Zealand Data Centers)

نیوزلند دارای 74 دیتا سنتر است که بیشترین تعداد دیتاسنتر در پرجمعیت ترین شهر نیوزلند قرار دارد. یعنی 34 دیتانستر در شهر Auckland قرار دارد و همچنین در این شهر، 131 عدد Service Providers وجود دارد. در کنار آن، در شهر Wellington، 16 عدد دیتاسنتر و در شهر Hamilton، 6 عدد دیتاسنتر و در آخرین شهر یعنیChristchurch  ، 11 عدد دیتانستر وجود دارد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از نیوزلند برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای اوکلند، ولینگتون، همیلتون و کرایست چرچ تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN نیوزلند با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور نیوزلند از آنجایی که سرعت اینترنت در آن رو به افزایش است و کاربران مشکل سرعت را خیلی در آن ندارند، حزو کشورهایی است که افراد برای اتصال VPN خود از آن استفاده می کنند. این کشور برای معامله و صرافی در صرافی بایننس بسیار مناسب است و می توانید از خدمات وی پی ان IP ثابت کشور نیوزلند (New Zealand) برای ترید در صرافی بایننس (Binance) استفاده کنید.

در هر زمانی نیز صرافی بایننس تصمیم بگیرد تا فعالیت خود را در کشور نیوزلند متوقف کند، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان، در کوتاهترین زمان ممکن یک جایگزین را برای شما قرار خواهد داد تا با خیال راحت فعالیت خود را در صرافی بایننس ادامه دهید.

پینگ VPN نیوزلند

سرعت اتصال به سرورهای کشور نیوزلند از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ رپلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان نیوزلند

برای خرید VPN کشور نیوزلند، کافی است به پشتیبانی تلگرام عبورینگ وی پی ان پیام دهید تا مراحل خرید را برای شما انجام دهند. سرورهایی که از کشور نیوزلند در اختیار شما قرار می گیرد به صورت IP اختصاصی و ثابت است. پس از خرید یک سرور اختصاصی کانفیگ و در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با خیال راحت به فعالیت های خود با VPN آی پی ثابت برسید. هرگونه سوال یا راهنمایی درباره خرید VPN آی پی ثابت کشور نیوزلند و دیگر لوکیشن ها دارین، فقط کافی است به پشتیبانی تلگرام عبورینگ وی پی ان پیام دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنیم.

 

خرید VPN نیوزلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN نیوزلند با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN نیوزلند عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده سرویس های اشتراک VPN از سراسر دنیا است که لوکیشن نیوزلند یکی از پرطرفدارترین لوکیشن هایی است که کاربران از آن استفاده می کنند. کشور نیوزلند (New Zealand) به دلیل داشتن تعداد زیادی دیتاسنتر و سرور درون خود، برای استفاده شما کاربران گرامی کاملا آماده است. این سرورها به صورت IP اختصاصی و کاملا به صورت IP ثابت در اختیار شما قرار خواهند گرفت.