VPN پاکستان

خرید VPN پاکستان

خرید VPN کشور پاکستان (Pakistan) برای شما بسیار آسان تعبیه شده است تا بتوانید به راحتی سرور مورد نظر خود را از سایت عبورینگ وی پی ان تهیه بفرمایید. سرورهایی که در کشور پاکستان به شما ارائه می شود، همگی به صورت IP  ثابت و اختصاصی هستند. این سرورها کاملا مناسب فعالیت های بیرون از کشور ایران هستند که نیاز به آی پی ثابت دارند. عبورینگ VPN تمامی سروهایی که در کشور پاکستان (Pakistan) ارائه می کند، به صورت IP ثابت و کاملا مناسب برای ترید (Trade) هستند.

کشور پاکستان Pakistan

لوکیشن های پاکستان فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

پاکستان کشوری در غرب شبه قاره هند و در آسیای جنوبی واقع شده است. این کشور که به نام جمهوری اسلامی پاکستان شناخته می شود، با کشورهایی همچون ایران، چین، هند، افغانستان هم مرز است و از جنوب نیز راه به دریای عمان دارد. پایتخت پاکستان شهر اسلام آباد است ولی بزرگترین شهر این کشور، کراچی است.

زبان رسمی پاکستان اردو و انگلیسی است. این کشور دین اسلام را به عنون دین رسمی فدرال برگزیده است و در بین کشورهای اسلامی، دومین کشوری است که تعداد زیادی مسلمان در آن وجود دارد. از کل جمعیت این کشور حدود 97 درصد مسلمان هستند که حدود 80 درصد از آن‌ها سنی و مابقی شیعه هستند. جالب است بدانید این کشور تنها کشور اسلامی است که دارای سلاح اتمی است و هفتمین کشور از نظر تعداد نیروهای نظامی نیز می‌باشد.

کشور پاکستان  جمعیتی معادل 220 میلیون نفر دارد. این کشور با این تعداد جمعیت پنجمین کشور پرجمعیت جهان است و به دلیل تعداد بالای جمعیت آن، دومین کشور مسلمان در جهان شده است. از این جمعیت چیزی حدود 75 درصد مردم به اینترنت دسترسی دارند. این جمعیت یعنی چیزی حدود 165 میلیون نفر در پاکستان می‌توانند از اینترنت استفاده کنند.

سرعت اینترنت در پاکستان، بین 10 تا 16 مگابیت بر ثانیه متغیر است و تفاوت آن نیز به دلیل دستگاهی است که از آن استفاده می شود، برای مثال سرعت اینترنت در موبایل بالاتر از سرعت wifi است.

وب سایت رسمی کشور پاکستان

اینترنت در پاکستان توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون  PTCL، Naya Tel، wi-tribe  اینترنت را در اختیار مردم قرار می دهند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت های مختلف در پاکستان ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN پاکستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN پاکستان 5
خرید VPN پاکستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN پاکستان 6
Obooring VPN | VPN پاکستان
VPN پاکستان 7

 صفحه ویکی پدیا کشور پاکستان

دیتا سنترهای پاکستان (Pakistan Data Centers)

پاکستان دارای 10 دیتاسنتر است که بیشترین تعداد آن در بزرگترین شهر این کشور یعنی Karachi  قرار دارد. در این شهر 5 دیتاسنتر و  17 Service Providers قرار دارد. همچنین در شهر Lahore، 3 دیتاسنتر و در شهر Islamabad که پایتخت پاکستان است، 2 دیتاسنتر وجود دارد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از پاکستان برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای کراچی، اسلام آباد و لاهور تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN پاکستان با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور پاکستان در همسایگی کشور ایران قرار دارد و این باعث می شود سرعت اینترنت برای کاربرانی که در ایران به VPN پاکستان متصل می شوند، مناسب باشند. به همین خاطر در حال حاضر این کشور پاکستان (Pakistan) یکی از پرطرفدارترین کشورهایی است که کاربران برای اتصال وی پی ان از آن استفاده می کند.

کاربران می توانند برای وارد شدن به سایت صرافی بایننس (Binance) و استفاده از خدمات آن از اشتراک فیلترشکن پاکستان استفاده کنند. همچنین در نظر داشته باشید هر زمانی که صرافی بایننس ارتباط خود را با کشور پاکستان قطع کند و دیگر نتوانید از طریق این آی پی به سایت بایننس متصل شوید، در کوتاهترین زمان ممکن، پشتیبانی عبورینگ وی پی ان یک سرور جایگزین در کشوری دیگر را برای شما فراهم خواهد کرد.

پینگ VPN پاکستان

سرعت اتصال به سرورهای کشور پاکستان از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان پاکستان

خرید vpn پاکستان فقط به صورت IP اختصاصی قابل انجام است. برای خرید فیلترشکن پاکستان باید از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام کنید چرا که باید برای شما یک سرور کاملا اختصاصی کانفیگ شود و سپس در اختیارتان قرار گیرد. تمامی سرورهایی که در پاکستان وجود دارد، به صورت اختصاصی هستند و کاملا مناسب برای ترید می باشند.

چنانچه هر سوالی نیز درباره فیلترشکن IP ثابت کشور پاکستان دارید، فقط کافی است به پشتیبانی سایت عبورینگ وی پی ان پیام دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

VPN پاکستان با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است شما بخواهید از یک خدمتی در پاکستان استفاده کنید که به دلیل تحریم ها و ایرانی بودن امکان آن وجود نداشته باشد. عبورینگ vpn به شما این امکان را داده است تا با خرید یک اشتراک با آی پی ثابت، کلیه کارهای خود را به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید.

 

خرید VPN ایتالیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN پاکستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN پاکستان با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN پاکستان عبورینگ وی پی ان، عرضه کننده فیلترشکن و VPN با آی پی ثابت از لوکیشن های مختلفی در سراسر جهان است. با توجه به دارابودن تعداد زیادی سرور در سراسر کشور پاکستان (Pakistan)، اشتراک های VPN با آی پی ثابت و به صورت IP اختصاصی برای شما کاربران گرامی آماده شده است. مفتخریم که کشور پاکستان جزو یکی از کشورهای محبوب از سرورهای VPN در وب سایت عبورینگ VPN است.