VPN روسیه

خرید VPN روسیه

خرید VPN روسیه (Russia) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN روسیه توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور روسیه، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن روسیه فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

وبسایت رسمی کشور روسیه

روسیه – Russia

لوکیشن های روسیه در حال حاضر فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

روسیه، کشوری در شمال اروپا با پایتخت مسکو است. همسایه های روسیه، کره شمالی، چین، مغولستان، و قزاقستان جمهوری آذربایجان و گرجستان، اوکراین، بلاروس، لتونی، استونی، فنلاند، و نروژ هستند. جمعیت روسیه 141 میلیون نفر است که 76 درصد از جمعیت آن یعنی چیزی حدود 108 میلیون نفر آن به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت روسیه در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE و شبکه 5G استفاده می‌کند.

5 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور روسیه در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 0.5 گیگابیت (500 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که برخی شرکت ها ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، بین 950 روبل روسیه است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت برخی شرکت ها در روسیه در سال 2021 است.

خرید VPN روسیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN روسیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

صفحه ویکی‌پدیا کشور روسیه

دیتاسنتر های روسیه (Russia Data centers)

شهر مسکو (Moscow) کشور روسیه اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های St Petersburg و Dubrovka از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر مسکو دارای 74 دیتاسنتر، 195 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 6 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های مسکو، سن پترزبورگ و دیگر شهر های محبوب کشور روسیه را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN روسیه با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور روسیه از محبوبیت خوبی برخوردار است و کاربران خاصی از آن استفاده میکنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت روسیه استفاده کنید.

VPN روسیه با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور روسیه هست استفاده کنند و روسیه هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN روسیه

سرعت اتصال به سرور های کشور روسیه از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 120 الی 140 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان روسیه

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید VPN از سایت عبورینگ از طریق پشتیبانی وبسایت نمایید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN روسیه دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور روسیه فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

خرید VPN روسیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN روسیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN روسیه عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور روسیه (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور روسیه و اشتراک های VPN آی پی ثابت روسیه مفتخریم که کشور روسیه (Russia) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.