VPN عربستان سعودی

خرید VPN عربستان سعودی

برای خرید VPN عربستان سعودی (Saudi Arabia) مراحل آسانی را در پیش دارید. برای این کار فقط کافی است طبق آموزش هایی که در ادامه همین صفحه برای شما در نظر گرفته ایم، پیش روید. عبورینگ وی پی ان، برای سرورهای عربستان سعودی که در سراسر این کشور قرار دارد، IP اختصاصی و ثابت در نظر گرفته است که کاملا مناسب برای کارهایی نظیر ترید (Trade) و Paypal است.

کشور عربستان سعودی Saudi Arabia

لوکیشن های عربستان سعودی فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

عربستان سعودی که به عنوان بزرگترین کشور در باختر آسیا شناخته می‌شود، دارای نام رسمی پادشاهی عربستان سعودی است. بخش عمده شبه جزیره عربستان توسط کشور عربستان سعودی گرفته شده است و با کشورهایی همچون عراق، کویت، اردن، امارات، قطر و خلیج فارس مرز مشترک دارد.

همچنین این کشور به دلیل دارابودن مقدسات دینی نظیر خانه خدا (کعبه) در مکه، قبرستان بقیع، مسجدالنبی و آرامگاه پیامبر اسلام از جایگاه ویژه ای در بین مردم دنیا برخوردار است. این کشور علاوه بر دارابودن این مقدسات، جزو بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان نفت خام در جهان است. این کشور چیزی حدود 20 درصد از کل نفت دنیا را در خود جای داده است که بر اهمیت هرچه بیشتر این کشور در دنیا می‌افزاید.

کشور عربستان سعودی 34.81 میلیون نفر جمعیت دارد که از این جمعیت چیزی حدود 97.8% آن به اینترنت دسترسی دارند.

بالاترین سرعت اینترنتی که در عربستان امروزه وجود دارد، 154 مگابیت در ثانیه است که توسط شرکت Zain KSA به مردم عرضه می گردد. پس از آن بالاترین سرعت مربوط به شرکت های دیگر با 100.02 و 91.48 مگابیت بر ثانیه است.

وب سایت رسمی کشور عربستان سعودی

اینترنت در عربستان سعودی توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. اما مهمترین شرکت‌ عرضه اینترنت در عربستان سعودی Zain است و در کنار آن، شرکت های دیگری همچون mobily، NourNet اینترنت را در اختیار مردم قرار می دهند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت zain در کشور عربستان سعودی عرضه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN عربستان سعودی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN عربستان سعودی 6
خرید VPN عربستان سعودی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN عربستان سعودی 7
خرید VPN عربستان سعودی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN عربستان سعودی 8
خرید VPN عربستان سعودی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN عربستان سعودی 9

 صفحه ویکی پدیا کشور عربستان سعودی

دیتا سنترهای عربستان سعودی (Saudi Arabia Data Centers)

عربستان سعودی دارای 6 دیتا سنتر است که 5 عدد از این دیتاسنترها در شهرهای مختلف این کشور پخش هستند و یکی از مهمترین دیتاسنترهای آن در شهر Dammam قرار دارد و همچنین یک عدد Service providers در این شهر قرار دارد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از عربستان سعودی برای شما فراهم می‌کند، از شهر دمام تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN عربستان سعودی با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور عربستان در همسایگی کشور ایران قرار دارد و به دلیل نزدیکی دیتاسنترهای این کشور به ایران، از نظر سرعت کاربران دچار مشکل نخواهند شد و می توانند به راحتی به VPN عربستان سعودی متصل شوند.

شما برای معامله و ترید در صرافی بایننس می توانید از وی پی ان عربستان استفاده کنید. همچنین هر زمانی که صرافی بایننس خدمات خود را در صرافی بایننس متوقف کند، پشتیبانی عبورینگ وی پی ان، در کوتاهترین زمان ممکن یک جایگزین مناسب برای خدمات IP ثابت و ترید در اختیار شما قرار خواهد داد.

پینگ VPN عربستان سعودی

سرعت اتصال به سرورهای کشور عربستان سعودی از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان عربستان سعودی

برای خرید VPN عربستان سعودی باید از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام نمایید چرا که سرورهای عربستان سعودی دارای IP اختصاصی هستند.

لوکیشن های کشور عربستان سعودی علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی عربستان سعودی با پشتیبانی تلگرام هماهنگ کنید.

 

خرید VPN عربستان سعودی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN عربستان سعودی با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN عربستان سعودی عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلترشکن برای لوکیشن های پرطرفدار و محبوب از سراسر جهان است. یکی از پرطرفدارترین لوکیشن هایی که کاربران ایرانی از آن استفاده می کنند، VPN عربستان سعودی است. کشور عربستان سعودی (Saudi Arabia) دارای سرورهای متعدد در سراسر کشور خود است که عبورینگ VPN اقدام به تهیه اشتراک های IP ثابت و اختصاصی برای کاربران خود کرده است.