VPN سنگاپور

خرید VPN سنگاپور

خرید VPN عبورینگ (Singapore) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN سنگاپور توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشور های محبوب و برتر دنیا است. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور از شهر های مختلف کشور سنگاپور، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است.

سنگاپور – Singapore

لوکیشن های سنگاپور فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

سنگاپور، کشوری در جنوب شرقی آسیا (بین هند، چین، استرالیا) با پایتخت سنگاپور است. سنگاپور کشوری ثروتمند و مدرن است و همسایه های آن مالزی و اندونزی هستند. جمعیت سنگاپور 6 میلیون نفر است و 81% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 4.5 میلیون کاربر) سنگاپور به اینترنت دسترسی دارند.

وبسایت رسمی کشور سنگاپور

اینترنت سنگاپور در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت ماهواره ای، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند و همینطور اتصال WIFI در مناطق پر ترافیک کشور به صورت رایگان ارائه میکند. شبکه ADSL در کشور سنگاپور از سال 2015 کنار گذاشته شده و اینترنت کابلی این کشور تماما بر اساس فیبر نوری یا همان Fiber Optic ارائه می‌شود.

سرعت اینترنتی که سنگاپور به مردم خود ارائه می‌دهد 2 گیگابیت بر ثانیه است. و در سال 2018 سرعت اتصال داده های موبایل در سنگاپور به 181 مگابیت بر ثانیه ثبت شده و لقب سریعترین اینترنت داده را در کل دنیا بدست آورده است. وبسایت های سانسور شده در کشور سنگاپور فقط وبسایت هایی هستند که موضوع و اهداف آنها جرم و جنایت یا پورن می‌باشد و فیلترینگ در این کشور معنایی ندارد.

ارائه دهندگان رسمی سرویس اینترنت در کشور سنگاپور Axia، Singtel، M1، Starhub، Sptel، MyRepublic، ViewQuest هستند. حداکثر سرعت اینترنت این کشور که قابل ارائه به مردم است 2 گیگابیت بر ثانیه می‌باشد که 80 درصد شرکت های سنگاپور ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت از ماهانه چیزی حدود 50 تا 100 دلار است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت شرکت های مختلف سنگاپور با لیست کامل امکانات در سال 2021 است. جالب است بدانید اکثر شرکت های ارائه دهنده اینترنت در سنگاپور بسته های گیمینگ با Ping های فوق العاده پرسرعت و اینترنت 2 گیگابیت بر ثانیه (معادل 250 مگابایت بر ثانیه) را با هزینه ماهانه 50 دلار به مردم ارائه می‌کنند. با این سرعت اینترنت می‌توان یک فیلم سینمایی 1 گیگابایتی را در 4 ثانیه دانلود کرد یا ویدیو های 4K را به صورت کامل در 1 دقیقه Load کرد.

خرید VPN سنگاپور با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنتی شرکت Axia
خرید VPN سنگاپور با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته اینترنت شرکت M1
خرید VPN سنگاپور با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنت شرکت StarHub

صفحه ویکی‌پدیا سنگاپور

دیتاسنتر های سنگاپور (Singapore Data centers)

شهر سنگاپور (Singapore) کشور سنگاپور برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. شهر سنگاپور دارای 102 دیتاسنتر و 459 ارائه دهنده و میزبان وب است + 12 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور های زیادی از شهر Singapore کشور سنگاپور را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN سنگاپور با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور سنگاپور اولین جایگزین بعد از هلند، فرانسه و ایتالیا است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت سنگاپور استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور سنگاپور گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

(بروزرسانی 14 مرداد)

با توجه به تصمیم اخیر صرافی بایننس در خصوص کاهش فعالیت خود در کشور های هلند، ایتالیا و آلمان پیشنهاد عبورینگ وی پی ان به کاربران تریدر و کاربرانی که در صرافی بایننس معاملات انجام می‌دهند استفاده از لوکیشن سنگاپور است. آموزش های تعویض کشور و دیگر آموزش های حوزه کریپتوکارنسی در کانال اختصاصی IP ثابت عبورینگ وی پی ان قرار داده شده است.

پینگ VPN سنگاپور

سرعت اتصال به سرور های کشور سنگاپور از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 110 الی 130 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان سنگاپور

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN سنگاپور دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های سنگاپور فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

لوکیشن های کشور سنگاپور علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی سنگاپور با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN سنگاپور با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN سنگاپور با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN سنگاپور عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور سنگاپور (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور سنگاپور و اشتراک های VPN آی پی ثابت سنگاپور مفتخریم که کشور سنگاپور (Singapore) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.