VPN اسپانیا

خرید VPN اسپانیا

خرید VPN اسپانیا (Spain) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN اسپانیا توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور اسپانیا، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است. اما دقت داشته باشید که لوکیشن اسپانیا فقط به صورت اشتراک اختصاصی و از طریق تلگرام قابل تهیه است.

وبسایت رسمی کشور اسپانیا

اسپانیا – Spain

لوکیشن های اسپانیا فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

اسپانیا، کشوری در قاره اروپا با پایتخت مادرید است. همسایه های اسپانیا، فرانسه، آندورا و پرتغال هستند. جمعیت اسپانیا 50 میلیون نفر است و 80% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 39 میلیون کاربر) اسپانیا به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت اسپانیا در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

4 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور اسپانیا در لیست زیر قرار داده شده :

صفحه گزارش Fair Net Report در خصوص ارائه دهندگان و وضعیت اینترنت کشور اسپانیا

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 1 گیگابیت (1000 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که اکثر شرکت ها ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، 85 یورو است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت برخی شرکت ها در اسپانیا در سال 2021 است.

خرید VPN اسپانیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN اسپانیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN اسپانیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

صفحه ویکی‌پدیا کشور اسپانیا

دیتاسنتر های اسپانیا (Spain Data centers)

شهر مادرید (Madrid) کشور اسپانیا اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Barcelona، Valencia از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر مادرید دارای 53 دیتاسنتر، 339 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 9 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های مادرید و بارسلونا و دیگر شهر های محبوب کشور اسپانیا را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN اسپانیا با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور اسپانیا از محبوبیت متوسطی برخوردار است و کاربران خاصی از آن استفاده میکنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت اسپانیا استفاده کنید.

VPN اسپانیا با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور اسپانیا هست استفاده کنند و اسپانیا هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN اسپانیا

سرعت اتصال به سرور های کشور اسپانیا از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 120 الی 180 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان اسپانیا

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید VPN پرسرعت از سایت عبورینگ از طریق پشتیبانی وبسایت نمایید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN اسپانیا دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های اسپانیا فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

خرید VPN اسپانیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN اسپانیا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN اسپانیا عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور اسپانیا (فقط به صورت اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور اسپانیا و اشتراک های VPN آی پی ثابت اسپانیا مفتخریم که کشور اسپانیا (Spain) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.