VPN سوئد

خرید VPN سوئد

خرید VPN سوئد (Sweden) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN سوئد توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور سوئد، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است.

وبسایت رسمی کشور سوئد

سوئد – Sweden

لوکیشن های سوئد فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

سوئد، کشوری در شمال اروپا با پایتخت استکهلم است. همسایه های سوئد، نروژ، فنلاند و دانمارک هستند. جمعیت سوئد 10 میلیون نفر است که 91 درصد از جمعیت آن یعنی چیزی حدود 9 میلیون نفر آن به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت سوئد در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE و شبکه 5G استفاده می‌کند.

5 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور سوئد در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 1 گیگابیت (1000 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که تمام شرکت ها ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، بین 999 کرون سوئد است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت برخی شرکت ها در سوئد در سال 2021 است.

خرید VPN سوئد با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN سوئد با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN سوئد با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

صفحه ویکی‌پدیا کشور سوئد

دیتاسنتر های سوئد (Sweden Data centers)

شهر استکهلم (Stockholm) کشور سوئد اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Malmo و Gothenburg از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر استکهلم دارای 44 دیتاسنتر، 180 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 9 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های استکهلم، گوتنبرگ و دیگر شهر های محبوب کشور سوئد را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN سوئد با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور سوئد از محبوبیت بالایی برخوردار است و کاربران زیادی از آن استفاده میکنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت سوئد استفاده کنید.

VPN سوئد با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است به غیر از صرافی های ارز دیجیتال از جمله بایننس کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور سوئد هست استفاده کنند و سوئد هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN سوئد

سرعت اتصال به سرور های کشور سوئد از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 80 الی 130 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان سوئد

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید VPN از سایت عبورینگ از طریق پشتیبانی وبسایت نمایید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN سوئد دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور سوئد فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

خرید VPN سوئد با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN سوئد با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN سوئد با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN سوئد عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور سوئد (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور سوئد و اشتراک های VPN آی پی ثابت سوئد مفتخریم که کشور سوئد (Sweden) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.