VPN سوئیس

خرید VPN سوئیس

خرید VPN سوئیس (Switzerland) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN سوئیس توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور سوئیس، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است.

وبسایت رسمی کشور سوئیس

سوئیس – Switzerland

سوئیس، کشوری در غرب اروپا با پایتخت غیر رسمی برن است. همسایه های سوئیس، اتریش، فرانسه و آلمان و ایتالیا هستند. جمعیت سوئیس 9 میلیون نفر است که 90 درصد از جمعیت آن یعنی چیزی حدود 7.5 میلیون نفر آن به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت سوئیس در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

7 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور سوئیس در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 10 گیگابیت (10000 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد (بالاترین ارائه سرعت در بین تمامی کشور های دنیا به مردم) که تمام شرکت ها ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، بین 60 فرانک سوئیس است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت برخی شرکت ها در سوئیس در سال 2021 است.

خرید VPN سوئیس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN سوئیس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
خرید VPN سوئیس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
Obooring VPN | VPN سوئیس

صفحه ویکی‌پدیا کشور سوئیس

دیتاسنتر های سوئیس (Switzerland Data centers)

شهر زوریخ (Zurich) کشور سوئیس اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Geneva، Basel و Lausanne از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر میلان دارای 43 دیتاسنتر، 154 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 9 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های زوریخ، ژنو و دیگر شهر های محبوب کشور سوئیس را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN سوئیس با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور سوئیس از محبوبیت متوسطی برخوردار است و کاربران خاصی از آن استفاده میکنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت سوئیس استفاده کنید.

VPN سوئیس با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور سوئیس هست استفاده کنند و سوئیس هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN سوئیس

سرعت اتصال به سرور های کشور سوئیس از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 100 الی 160 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان سوئیس

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید VPN از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN سوئیس دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور سوئیس علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی سوئیس با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN سوئیس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN سوئیس با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN سوئیس عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور سوئیس (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور سوئیس و اشتراک های VPN آی پی ثابت سوئیس مفتخریم که کشور سوئیس (Switzerland) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.