VPN ترکیه

خرید VPN ترکیه

خرید VPN ترکیه (Turkey) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN ترکیه توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی ارائه دهنده خدمات وی پی ان از کشور های محبوب و برتر دنیا است. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور از شهر های مختلف کشور ترکیه، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

ترکیه – Turkey

ترکیه، کشوری در در غرب آسیا و شرق اروپا با پایتخت آنکارا است. همسایه های آن ایران، نخجوان، ارمنستان، و گرجستان، عراق، سوریه، بلغارستان و یونان هستند. جمعیت ترکیه 84 میلیون نفر است. اینترنت ترکیه در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE استفاده می‌کند.

سرعت اینترنتی که ترکیه به مردم خود ارائه می‌دهد 200 مگابیت بر ثانیه است.

ارائه دهندگان رسمی سرویس اینترنت در کشور ترکیه Turktelekom، SuperOnline، DSmart، Turk هستند. حداکثر سرعت اینترنت این کشور که قابل ارائه به مردم است 200 مگابیت بر ثانیه می‌باشد که 60 درصد شرکت های ترکیه ارائه دهنده آن هستند. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه چیزی حدود 160 لیر ترکیه است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت شرکت های مختلف ترکیه با لیست کامل امکانات در سال 2021 است.

وبسایت رسمی ترکیه

خرید VPN ترکیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنت شرکت SuperOnline ترکیه
خرید VPN ترکیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
بسته های اینترنت شرکت DSmart

صفحه ویکی‌پدیا کشور ترکیه

دیتاسنتر های ترکیه (Turkey Data centers)

شهر استانبول (Istanbul) کشور ترکیه برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. شهر استانبول دارای 24 دیتاسنتر و 55 ارائه دهنده و میزبان وب است + 1 Network Fabric است. عبورینگوی پی ان سرور هایی از شهر های آنکارا، ازمیر استانبول تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار کاربران قرار داده است.

عبورینگ وی پی ان، سرور های زیادی از شهر Turkey کشور ترکیه را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN ترکیه با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور ترکیه از محبوبیت متوسطی بین کاربران VPN برخوردار است اما بهتر است این نکته را مد نظر داشته باشید که Ping سرور های ایران تا ترکیه بین 70 الی 90 میلی ثانیه و این رقم پایین پینگ می‌تواند تجربه اتصال و سرعت اینترنت را هنگام اتصال بهتر کند. کاربرانی که می‌خواهد یک اتصال سریع داشته باشند این کشور را انتخاب می‌کنند.

شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت ترکیه استفاده کنید. در هر صورت اگر زمانی صرافی بایننس تصمیم به عدم ادامه فعالیت در کشور ترکیه گیرد، تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان در سریعترین زمان جایگزین مناسبی را برای کاربران ترید و IP ثابت خود فراهم می‌کند.

پینگ VPN ترکیه

سرعت اتصال به سرور های کشور ترکیه از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 70 الی 90 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان ترکیه

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید از سایت عبورینگ VPN کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN ترکیه دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور ترکیه علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی ترکیه با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

خرید VPN ترکیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (12 امتیاز)

خرید VPN ترکیه با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN ترکیه عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور ترکیه (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارا بودن سرور های متعدد از کشور ترکیه و اشتراک های VPN آی پی ثابت ترکیه مفتخریم که کشور ترکیه (Turkey) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.