VPN اوکراین

خرید VPN اوکراین

خرید VPN اوکراین کار سختی نیست و تمامی مراحل خرید در ادامه همین صفحه برای شما توضیح داده شده است. خرید وی پی ان IP ثابت کشور اوکراین (Ukraine) به صورت آی پی اختصاصی قابل انجام است و برای خرید VPN آی پی ثابت اوکراین باید از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام نمایید.

این اشتراک ها از شهرهای مختلف اوکراین با آی پی ثابت برای امور مختلفی نظیر ترید (Trade) و Paypal قابل استفاده است. بنابراین اگر می خواهید با خیال راحت کارهای خود را با فیلترشکن انجام دهید، وی پی ان اوکراین را از دست ندهید.

کشور اوکراین Ukraine

لوکیشن های اوکراین فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

اوکراین کشوری در اروپای شرقی است که با کشورهایی نظیر روسیه، لهستان، بلاورس، اسلواکی، مجارستان، رومانی و مولداوی هم مرز است. همچنین این کشور از جنوب با دو دریای سیاه و آروف ارتباط دارد و موقعیت جغرافیایی آن را بسیار خاص کرده است.

این کشور دارای زبان اوکراینی و در برخی مناطق نیز زبان روسی است. این کشور پس از روسیه، بزرگترین ارتش را در بین کشورهای اروپایی دارد. کشور اوکراین از 24 استان تشکیل شده است که یکی از این استان‌ها، کریمه است که به صورت خودمختار است.

پایتخت این کشور، شهر کی‌یف است و بعد از روسیه، بزرگترین کشور از نظر مساحت در اروپا است. یکی از ویژگی‌های خارق العاده در اوکراین، وجود سنگ معدن‌های مختلفی است که در این کشور وجود دارد. طبق آخرین اخبار، حدود 8000 معدن از 90 کانی مختلف در این کشور وجود دارد که ارزش اقتصادی زیادی به اوکراین بخشیده است.

کشور اوکراین جمعیتی معادل 44.13 میلیون نفر دارد. استفاده از اینترنت در این کشور هر سال رو به افزایش است به طوری که در سال 2019، 70 درصد مردم از اینترنت استفاده می‌کردند، اما در سال 2021، این مقدار به 85 درصد رسیده است.

سرعت اینترنت در اوکراین، به طور متوسط، چیزی حدود 59 Mbit/s است. این سرعت در بین کشورهای جهان اوکراین را در رده 59 کشورهای مختلف جهان از نظر سرعت اینترنت قرار داده است.

وب سایت رسمی کشور اوکراین

اینترنت در اوکراین توسط شرکت‌های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت‌هایی همچون life Astelit internet، MTS Ukraine، vega internet  اینترنت را در کشور اوکراین اختیار مردم قرار می دهند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت‌های مختلف در اوکراین ارائه می‌شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN اوکراین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN اوکراین 5
خرید VPN اوکراین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN اوکراین 6
خرید VPN اوکراین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN اوکراین 7

 صفحه ویکی پدیا کشور اوکراین

دیتا سنترهای اوکراین (Ukraine Data Centers)

اوکراین دارای 56 دیتاسنتر است که بیشترین تعداد آن در پایتخت این کشور یعنی شهر Kiev قرار دارد و تعداد دیتاسنترهای آن، 31 عدد است. همچنین در این شهر تعداد 76 عدد Service Providers و  6 عدد Network Fabrics وجود دارد.

دیتاسنترهای دیگری نیز در این کشور وجود دارد که در شهرهای Odessa و Kharkov قرار گرفته است و تعداد آن ها هر کدام به ترتیب 5 و 5 است.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از اوکراین برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای کیف، خارکیف و اودسا تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN اوکراین با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور اوکراین موقعیت جغرافیایی اروپایی دارد و صرافی بایننس به همین دلیل با این کشور ارتباط دارد و افراد برای ترید در صرافی بایننس اشتراک VPN اوکراین را خریداری می کنند. کشور اوکراین در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین کشورهایی است که در عبورینگ وی پی ان وجود دارد.

IP که در اختیار افراد قرار می گیرد، به صورت اختصاصی تقدیم می شود و شما می توانید از آن برای صرافی باینسس استفاده کنید. همچنین در هر زمانی صرافی بایننس اقدام به عدم فعالیت در این صرافی کند، در کوتاهترین زمان ممکن پشتیبانی عبورینگ VPN جایگزین مناسبی را برای شما در نظر خواهد گرفت و شما می توانید از وی پی ان با IP ثابت آن کشور استفاده کنید.

VPN اوکراین با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است برخی از شما کاربران عزیز بخواهید از خدمات دیگری که در کشور اوکراین وجود دارد استفاده کنید. اما به دلیل تحریم هایی که وجود دارد، کشور اوکراین در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود عبورینگ وی پی ان امکانی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با چند کلیک ساده، تمامی تحریم ها را دور بزنید و از خدمات کشور مقصد استفاده کنید.

پینگ VPN اوکراین

سرعت اتصال به سرورهای کشور اوکراین از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 150 الی 200 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان اوکراین

برای خرید VPN اوکراین باید به پشتیبانی تلگرام مراجعه کنید. چرا که سرورهایی که از کشور اوکراین در اختیار شما قرار می گیرد، کاملا به صورت IP اختصاصی هستند و دارای IP ثابت اند و برای شما یک سرور اختصاصی کانفیگ می گردد و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این حال اگر نیاز به هر گونه سوال یا راهنمایی داشتید، فقط کافی است به پشتیبانی عبورینگ وی پی ان پیام دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنیم. تمامی لوکیشن های اوکراین به صورت IP ثابت و مناسب برای ترید آماده شده اند و شما پس از فعالسازی این سرورها دیگر نگران نمایان شدن هویت خود در صرافی هایی نظیر بایننس (Binance) نخواهید بود.

خرید VPN اوکراین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN اوکراین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان

خرید VPN اوکراین با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN اوکراین عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده لوکیشن کشور اوکراین (Ukraine) به صورت IP ثابت و اختصاصی است. این کشور دارای سرورهای متعدد در شهرهای مختلف خود است و این سرورها برای استفاده کاربران گرامی برای اشتراک VPN آی پی ثابت قابل استفاده است. لوکیشن اوکراین جزو چند لوکیشن محبوب برای اشتراک VPN آی پی ثابت است و کاربران عبورینگ وی پی ان از آن استفاده زیادی می کنند.