VPN آمریکا

خرید VPN آمریکا

خرید VPN آمریکا (United States) از وبسایت رسمی عبورینگ VPN بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN آمریکا توضیح داده شده است. عبورینگ وی پی ان با 2 اشتراک Static IP یا اشتراک های معمولی خدمات وی پی ان را از کشور های محبوب و برتر دنیا ارائه میکند. اشتراک های عبورینگ VPN دارای سرور های از شهر های مختلف کشور آمریکا، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهیه و استفاده است.

آمریکا – United States

آمریکا، کشوری در قاره آمریکا با پایتخت واشنگتن دی سی است. کشور های همسایه آمریکا، کانادا و مکزیک هستند. جمعیت آمریکا 332 میلیون نفر است و 77% درصد از جمعیت کل کشور (چیزی حدود 247 میلیون کاربر) آمریکا به اینترنت دسترسی دارند.

اینترنت آمریکا در حال حاضر از تکنولوژی های کابلی اینترنت، فیبر نوری یا FTTH، اینترنت ماهواره ای، اینترنت داده ای موبایل و شبکه های LTE و شبکه های 5G استفاده می‌کند.

وبسایت رسمی کشور آمریکا

12 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور آمریکا در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 2 گیگابیت (2000 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که شرکت Xfinity ارائه دهنده آن است. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، 300 دلار است.

تصویر زیر آخرین بروزرسانی هزینه های اینترنت شرکت Xifinity در سال 2021 است.

خرید VPN آمریکا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
اینترنت شرکت Xifinity
خرید VPN آمریکا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
خرید VPN آمریکا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
بسته های اینترنتی شرکت Verizon
خرید VPN آمریکا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN
بسته های اینترنتی شرکت COX

صفحه ویکی‌پدیا کشور آمریکا

دیتاسنتر های آمریکا (United States Data centers)

شهر لس آنجلس (Los Angeles) کشور آمریکا اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Bay Area، Chicago، Dallas، New York از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر لس آنجلس دارای 147 دیتاسنتر، 522 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 17 Network Fabric است.

عبورینگ وی پی ان، سرور هایی از شهر های لس آنجلس، شیکاگو، دالاس، نیویورک و دیگر شهر های محبوب کشور آمریکا را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

VPN آمریکا با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور آمریکا جزء کشور های محبوب با بالاترین پینگ بین دیگر کشور ها است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN در اولیت های بعد از آلمان، فرانسه، انگلستان، هلند و دیگر کشور های نزدیک از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات VPN آی پی ثابت آمریکا استفاده کنید.

بروزرسانی (10 مرداد 1400)

از آنجایی که صرافی بزرگ بایننس فعالیت خود را در کشور آمریکا محدود کرده است با این وجود تیم تخصصی عبورینگ وی پی ان همواره بدنبال راحتی و آسودگی کاربران حوزه ارز های دیجیتال آمادگی لازم را داشته و سرور هایی از کشور های آسیایی مانند سنگاپور و دیگر کشور ها را برای کاربران خود فراهم نموده است.

VPN آمریکا با آی پی ثابت برای Paypal

ممکن است بغیر کاربران ما بخواهند از خدمات دیگری که شرکت آن سرویس در کشور آمریکا هست استفاده کنند و آمریکا هم با توجه به تحریم های خود علیه ایران، در را به روی کاربران ایرانی بسته است. با این وجود کاربران عبورینگ وی پی ان می‌توانند با چند کلیک ساده این تحریم هارا دور بزنند و از خدماتی همچون Paypal و یا دیگر خدمات به راحتی استفاده کنند.

پینگ VPN آمریکا

سرعت اتصال به سرور های کشور آمریکا از ایران، و پینگ سرور ها حدودا بین 180 الی 250 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن های عبورینگ وی پی ان کمتر است. رقم بالای پینگ کشور آمریکا در تمامی VPN های طبیعی است و علت آن هم فاصله مکانی ایران تا آمریکا است.

روش های خرید وی پی ان آمریکا

برای خرید می‌توانید طبق آموزش زیر اقدام به خرید وی پی ان از سایت عبورینگ کنید. مراحل خرید تا جای ممکن برای کاربران ساده سازی شده و توضیحات لازم در هر مرحله به شما داده می‌شود. با این وجود اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید VPN آمریکا دارید سوالات خود را با تیم پشتیبانی عبورینگ وی پی ان مطرح کنید.

لوکیشن های کشور آمریکا علاوه بر دسترس بودن برای کلیه کاربران ترید، قابل ارائه به صورت سرور اختصاصی با IP ثابت اختصاصی نیز می‌باشد. که در این حالت یک سرور مختص شما ارائه و کانفیگ میگردد. جهت خرید سرویس اختصاصی آمریکا با پشتیبانی تلگرام یا وبسایت هماهنگ کنید.

 

 

خرید VPN آمریکا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)
خرید VPN آمریکا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

خرید VPN آمریکا با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN خرید VPN آمریکا عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور آمریکا (به صورت IP ثابت یا معمولی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور آمریکا و اشتراک های VPN آی پی ثابت آمریکا مفتخریم که کشور آمریکا (United States) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های عبورینگ VPN است.