VPN ویتنام

خرید VPN ویتنام

برای خرید VPN ویتنام فرآیند بسیار ساده ای برای شما آماده شده است. در پایین و در ادامه نحوه خرید به صورت کامل برای شما شرح داده خواهد شد. عبورینگ وی پی ان، سرورهایی که از کشور ویتنام برای کاربران خود تهیه می کند تماما دارای IP اختصاصی هستند و این سرورها از شهرهای مختلف ویتنام هستند و با داشتن آی پی ثابت، کاملا مناسب برای انجام اموری که نیاز به VPN با IP ثابت دارند؛ هستند. کارهایی نظیر ترید (Trade) یا Paypal جزو کارهایی هستند که برای انجام آن به اینترنت با VPN ثابت نیاز است.

کشور ویتنام Vietnam

لوکیشن های ویتنام فقط به صورت سرور اختصاصی قابل ارائه می‌باشد، جهت خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید. قبل از خرید دقت کنید! امکان تعویض و یا عودت وجه وجود ندارد.

 

ویتنام که با نام رسمی جمهوری سوسیالیستی ویتنام شناخته می شود، در آسیای جنوب شرقی قرار دارد. این کشور با کشورهایی نظیر چین، لائوس و کامبوج هم مرز است. همچنین این کشور با دو دریای خلیج تایلند و دریای جنوبی چین، مرز آبی دارد. پایتخت ویتنام شهر هانوی و بزرگترین شهر آن، هو شی مین است.

کشور ویتنام در سال های 1955 تا 1975 درگیر جنگ شدیدی بود که تا تعداد زیادی از مردم این کشور درگیر فقر و قحطی شدند. اما در 30 سال اخیر این کشور با تغییر اصلاخات مهم اقتصادی و انجام کارهای مفید توانسته است از خود یک کشور بسیار پیشرفته بسازد.

کشور ویتنام جمعیتی معادل 97.34 میلیون نفر دارد که از این جمعیت حدود 70 درصد یعنی 68.13 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند. این کشور با جمعیتی که دارد، به عنوان پانزدهمین کشور پرجمعیت جهان قرار دارد. سرعت اینترنت در ویتنام 78 مگابایت بر ثانیه است که پایین تر از حد جهانی است.

وب سایت رسمی کشور ویتنام

اینترنت در ویتنام توسط شرکت های مختلفی به مردم عرضه می‌شود. شرکت هایی همچون CMC Telecom و FPT و hanoi telecom به عنوان اصلی ترین شرکتهای ارائه دهنده اینترنت در ویتنام هستند.

در تصاویر زیر، چند نمونه از اینترنتی که توسط شرکت‌های مختلف در ویتنام ارائه می شود را با یکدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید VPN ویتنام با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN ویتنام 5
خرید VPN ویتنام با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN ویتنام 6
خرید VPN ویتنام با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان
VPN ویتنام 7

 صفحه ویکی پدیا کشور ویتنام

دیتا سنترهای ویتنام (Vietnam Data Center)

ویتنام دارای 20 دیتاسنتر است که بیشترین تعداد این دیتاسنترها در پایتخت این کشور یعنی Hanoi قرار دارد. در کنار آن، در این شهر، 36 عدد Service Providers و 3 عدد Network Fabrics نیز وجود دارد. همچنین 9 دیتاسنتر در Ho Chi Minh city قرار دارد. از  20 دیتاسنتر، 1 عدد از آن‌ها در شهرهای بالا قرار ندارند و عبورینگ وی پی ان از آنها برای سرورهای خود استفاده نخواهد کرد.

عبورینگ وی پی ان، تمامی سرورهای خود را که از ویتنام برای شما فراهم می‌کند، از شهرهای هانوی و هو شی مین تهیه و پس از کانفیگ اختصاصی در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد.

VPN ویتنام با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

کشور ویتنام دارای لوکیشن نزدیک به ایران است و این کشور به دلیل قرار داشتن در آسیا، جزو یکی از پرطرفدارترین کشورهایی است که در کاربران ایرانی برای VPN خود از آن بهره می گیرند. برای معامله و ترید در صرافی بایننس شما می توانید از فیلترشکن ویتنام استفاده کنید. همچنین در صورتی که هر زمان صرافی بایننس فعالیت خود را در ویتنام قطع کند، پشتیبانی عبورینگ وی پی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن، یک جایگزین مناسب برای شما در نظر خواهد گرفت تا هیچ گونه اتفاقی برای حساب معاملاتی شما در بایننس نیفتد.

VPN ویتنام با IP ثابت برای پی پال

ممکن است برخی افراد بخواهند از بعضی امکانات موجود در کشور ویتنام استفاده کنند اما به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد امکان استفاده از این امکانات وجود نداشته باشد. اما این نوید را به شما می دهیم که عبورینگ وی پی ان به شما این امکان را می دهد تا با چندین کلیک تمامی تحریم ها را دور زده و بتوانید فعالیت خود را در کشور دیگری نظیر ویتنام انجام دهید.

پینگ VPN ویتنام

سرعت اتصال به سرورهای کشور ویتنام از ایران، و پینگ سرورها حدودا بین 220 الی 290 میلی ثانیه هست. این رقم در پروتکل عبورینگ پلاس اپلیکیشن‌های عبورینگ وی پی ان کمتر است.

روش های خرید وی پی ان ویتنام

مراحل خرید VPN برای ویتنام تا حد امکان برای کاربران ساده سازی شده است. با این حال از آنجایی که ویتنام دارای سرور اختصاصی است و باید برای استفاده از آن، کانفیگ اختصاصی صورت گیرد، نحوه خرید آن فقط از طریق پشتیبانی تلگرام است و برای خرید با پشتیبانی تلگرام عبورینگ وی پی ان همانگ شوید.

خرید VPN ویتنام با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ VPN

5/5 - (10 امتیاز)

خرید VPN ویتنام با IP ثابت و ترافیک نامحدود | عبورینگ وی پی ان خرید VPN ویتنام عبورینگ وی پی ان، ارائه دهنده فیلترشکن با IP اختصاصی برای کشور ویتنام است. این سرورها از تمامی نقاط ویتنام برای شما کاربران گرامی آماده شده است و این آی پی ها تماما دارای IP ثابت هستند و کشور ویتنام (Vietnam) جزو محبوب ترین لوکیشن هایی است که در عبورینگ وی پی ان، ارائه می شود.